Skrzynia nie chce działac

skrzynia nie chce działac

02 Wrz 2009, 09:59

WITAM koledzy mam taki problem i nie wiem co jest z tym zwiazane iz jak podłacze dwa kable od radi do wzmacniacza to skrzynia nie chce mi działac a jak podlacze np. sam czerwony to działa. tak samo jest jak podlacze sam biały to tez działa i nic sie nie dzieje. czego to moze byc wina kabel jest spalony czy wyjscie nA RADIU jak mam to sprawdzic POZDRAWIAM
wampir1717
Aktywny

Miejscowość: NY

02 Wrz 2009, 19:11

Jakie radio i jaki wzmacniacz? Co to za kable jakie oznaczenia na nich są?
Do wzmacniacza od radia powinny iść czincze i jeszcze jeden kabelek który uruchamia wzmacniacz po uruchomieniu radia.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

02 Wrz 2009, 23:44

radio manta a kable tak jak piszesz kolego sa czincze i włąsnie nie chodza i nie wiem co to sie dzieje wzmacniacz firmy pleying
wampir1717
Aktywny

Miejscowość: NY

03 Wrz 2009, 07:42

Jak masz miernik uniwersalny z możliwością sprawdzania diod to sprawdź te kable czy jest po nich przejście i czy na którymś nie ma zwarcia pomiędzy bolcem a kołnierzykiem, jak będzie przejście to na wyświetlaczu miernika pokarzą się jakieś małe liczby, jak nic się nie pokarze to kabel do wymiany.
Jak nie w tym problem to podaj od razu dokładne modele radia i wzmacniacza.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ubezpieczenie samochodu krok po kroku Ubezpieczenie samochodu krok po kroku
    Stając się właścicielem pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto nowe czy używane, zachodzi konieczność wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku zakupu auta używanego, które jest już zarejestrowane ...
    Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii
    Firma Finnlines znowu wesprze swoją pomocą Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych MASTER TRUCK, który odbędzie się już po raz dziewiąty w Opolu. Tym razem impreza zaplanowana jest w dniach 19-20-21 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Autosacrum 2006
      Wyciąganie głazu który unieruchomił Suzuki, Dla Sergiusza
      Master Truck
      37