Sportowe auto do 70/80tys.

19 Maj 2020, 14:23

Cześć, szukam dla siebie sportowego samochodu ale takiego żebym mógł nim pojeździć też na codzień. Samochód musi mieć 4 miejsca ale nie musi mieć 4 drzwi, musi być wygodny dla osoby powyżej 190cm wzrostu. Ale zależy mi żebym kupił coś nie za dużego (wielkość mercedesa e klasy albo BMW 5 to już jest max). Najlepiej żeby nie palił za dużo, nie był awaryjny i cześć żeby nie były bardzo drogie. Bardzo fajnie jakby w serii dobrze brzmiał i dobrze się prowadził. Najlepiej coś powyżej 4 cylindrów i coś sprzed 2010 roku (mogą być nawet lata 90) ale nie mogą być nowsze i czterocylindrowe. Samochód musi dobrze wyglądać. Kierownica nie musi być po lewej stronie. (tak jak w niektórych Japończykach)

Samochody o których myślałem to: BMW m3 e46, mercedes c32amg w203, Nissan skyline, lexus is300 mk1,
Dobrze jakby ktoś też się wypowiedział o moich pomysłach na samochód.
JOHNY12
Obserwowany
 
Posty: 1

19 Maj 2020, 15:55

O mercedesie pojęcia nie mam, BMW trochę na rynku jest w tej kasie ale szczerze mówiąc cudów bym się nie spodziewał. Na pewno szukanie trochę zajmie a sporo egzemplarzy to śmietniki a do tego koszty utrzymania nie będą niskie. Lexus spoko a przy okazji w miarę tanio. Skyline może być ciężkim tematem do znalezienia, rozszerzyłbym poszukiwania o silvie s15, imo nawet lepiej wygląda - no i w obydwu modelach jesteś skazany na kierownicę po prawej bo innych nie produkowano.

Gdyby to miało być moje auto to zapewne zacząłbym od poszukiwań bmw 6 i supry mk3
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
ew jeśli coś bardziej współczesnego to 350z albo wspomniana wyżej silvia s15
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

19 Maj 2020, 17:09

Nie rozpisywałbym się bo temat wieje podpuchą ewentualnie żartem.
Spokojnie do tych typów można dodać ursus c330, hulajnogę i melexa.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10361
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe