Sportowe auto do 70/80tys.

19 Maj 2020, 14:23

Cześć, szukam dla siebie sportowego samochodu ale takiego żebym mógł nim pojeździć też na codzień. Samochód musi mieć 4 miejsca ale nie musi mieć 4 drzwi, musi być wygodny dla osoby powyżej 190cm wzrostu. Ale zależy mi żebym kupił coś nie za dużego (wielkość mercedesa e klasy albo BMW 5 to już jest max). Najlepiej żeby nie palił za dużo, nie był awaryjny i cześć żeby nie były bardzo drogie. Bardzo fajnie jakby w serii dobrze brzmiał i dobrze się prowadził. Najlepiej coś powyżej 4 cylindrów i coś sprzed 2010 roku (mogą być nawet lata 90) ale nie mogą być nowsze i czterocylindrowe. Samochód musi dobrze wyglądać. Kierownica nie musi być po lewej stronie. (tak jak w niektórych Japończykach)

Samochody o których myślałem to: BMW m3 e46, mercedes c32amg w203, Nissan skyline, lexus is300 mk1,
Dobrze jakby ktoś też się wypowiedział o moich pomysłach na samochód.
JOHNY12
Obserwowany
 
Posty: 1

19 Maj 2020, 15:55

O mercedesie pojęcia nie mam, BMW trochę na rynku jest w tej kasie ale szczerze mówiąc cudów bym się nie spodziewał. Na pewno szukanie trochę zajmie a sporo egzemplarzy to śmietniki a do tego koszty utrzymania nie będą niskie. Lexus spoko a przy okazji w miarę tanio. Skyline może być ciężkim tematem do znalezienia, rozszerzyłbym poszukiwania o silvie s15, imo nawet lepiej wygląda - no i w obydwu modelach jesteś skazany na kierownicę po prawej bo innych nie produkowano.

Gdyby to miało być moje auto to zapewne zacząłbym od poszukiwań bmw 6 i supry mk3
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
ew jeśli coś bardziej współczesnego to 350z albo wspomniana wyżej silvia s15
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

19 Maj 2020, 17:09

Nie rozpisywałbym się bo temat wieje podpuchą ewentualnie żartem.
Spokojnie do tych typów można dodać ursus c330, hulajnogę i melexa.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10321
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Czy polskie autostrady są warte swojej ceny?
    Jakość autostrad w Polsce to temat, który budzi w kierowcach wiele emocji. Polityka inwestycyjna w infrastrukturę drogową, w tym autostrady, jest jednym z kluczowych wyzwań dla polskiego rządu. Wysokie koszty przejazdu, ...