Sprowadzanie aut z anglii

22 Gru 2007, 21:08

jak teraz wygląda przerabianie aut angielskich bo podobno nie mozna było przez jakis czas przerabiać :roll: ... ile kosztuje przeróbka renault scenic ...mini cooper ten nowy ...vw tauran ...subaru forester ...jaguar X-type .prosze o pomoc
mati222
Początkujący
 
Posty: 98

24 Gru 2007, 11:04

Są auta, które jest dość łatwo przerobić na nasze drogi, wiele słyszałem o fordach. Jednak większość to trudny temat bo praktycznie trzeba mieć drugi przód. Dla przykładu weźmy Primerę inna: deska rozdzielcza, inny układ przełącznika zaspolonego, inne wskaźniki, inne lusterka zewnętrzne, inna przekładnia kierownicza, inne tylne lampy, miejsce ABS, inne tapicerki na drzwiach, reflektory, itp, wszystko odwrotnie, ja bym sobie dał spokój.
Rzeczoznawca
Nowicjusz
 
Posty: 10

02 Sty 2008, 13:43

Ja takze nie polecam sprowadzania aut z Anglii, duzo lepiej wg mnie sprowadzac auta z Niemiec, przede wszystkim blizej i taniej i nie ma tylu problemow, znajomy ostatnio znalazl fajne bmw w serwisie auto.quoka.de i bez problemu sprowadzil je do Polski i nie musial nic wymieniac czy poprawiac.

Pozdro
tytusik
tytusik
Nowicjusz
 
Posty: 1

06 Sty 2008, 18:28

no ale wiesz duzo taniej kupisz i nie bity jak te z niemiec bo jak widze te trupy rozwalone to juz mi sie nie chce kupowac tam a w anglii to juz pełna dokumentacja przeglądy :roll:
mati222
Początkujący
 
Posty: 98
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Siedmiomiejscowy Lexus RX
    Jak podaje japoński magazyn Mag-X, premiera wydłużonej wersji bestsellerowego crossovera Lexus RX z kabiną o trzech rzędach siedzeń ma nastąpić już na jesiennym Tokyo Motor Show, a do sprzedaży ruszy w styczniu 2018. Według ...