Sprowadzenie auto z Niemiec na sprzedaż

Sprowadzenie auto z Niemiec na sprzedaż

29 Lis 2011, 13:46

Witam. Chciałam w Niemczech kupic auto, żeby w Polsce sprzedac (mam mozliwośc zarobienia troche kasy). Chciałam prosic o pomoc - jakie dokładnie opłaty muszę uiścic w Polsce przez sprzedażą samochodu? Słyszałam o RECYKLINGU, który wynosi ok.500zł, czy muszę ja go opłacic, czy może to zrobic nowy właściciel samochodu? I czy jeszcze jakieś opłaty muszę dokonac?
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Nati
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Accord VIII 2,0 / 6 II 2,0 / Exeo 1,8 T / SuperB II 1,8 TSI [D] Accord VIII 2,0 / 6 II 2,0 / Exeo 1,8 T / SuperB II 1,8 TSI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik benzynowy o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2010r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Accord VIII 2,0 - 156KM - Mazda 6 II ...
    Nissan Juke Fun Edition - seria limitowana Nissan Juke Fun Edition - seria limitowana
    Nissan wprowadził do oferty nową edycję specjalną miejskiego crossovera Juke, stworzoną dla tych, którzy wyrazić swoją osobowość poprzez wyjątkową, oryginalną stylizację nadwozia i wnętrza swojego samochodu. Juke Fun ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      S2020005