Świeży kierowca, pomocy!!!

13 Sty 2011, 19:05

Cześć wszystkim, właśnie zostałem kierowcą i chce spełnić swoje marzenie, czyli kupić moje pierwsze auto. Póki co bardzo mało zarabiam, więc bez rewelki, ale coś pewnie podpowiecie. Na zakup mam 6000zł na samo auto, będe jeździł głównie po mięscie a moje wymagania to tani w eksploatacji, a komfort nieco lepszy niż we fiatach cc:) Biore pod uwagę:


corsa b
astra + lpg
lanos +lpg
almera+lpg
polo III

Odrzucam fordy stare, fiaty oraz francuskie auta. Posłucham chętnie innych propozycji.
Spalanie maks: 7l benz lub 10l lpg

Co polecicie świeżakowi oszczędnego, ale wyciszonego w środku bez ryrania silnika jak w traktorze?
Andrew23
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Toruń

13 Sty 2011, 19:41

Dlaczego odrzucasz Fiaty??Chętnie poslucham.
Widze że chcesz żeby mało palił więc Lanosa możesz skreslić bo on niestety swoje wypić lubi.
Osobiście wybrałbym Corse,ponieważ szukasz auta do miasta a on to typowy mieszczuch ewentualnie Polo III.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

13 Sty 2011, 19:56

no własnie, czemu nie fiaty??

fiata bedzie łatwiej dorwac za podobne pieniądze...i w stanie powinien byc lepszym...
a uwierz ze o bezawaryjnosci nie swiadczy marka... lecz stan w jakim jest auto :)
Fiat Bravo 1,9 JTD 2000r
Opel Astra F Gsi 2,0 16v 1994r
Opel Astra F 1,6 16V 1995r
hemp
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 293
Miejscowość: Szczytno

13 Sty 2011, 22:19

Dokładnie i części są za grosze ale znając życie to ktoś znajomy miał i sie psuło więc Fiat jest beee.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

13 Sty 2011, 22:26

bo fait jest blee w końcu to "auto" na F :mrgreen:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

13 Sty 2011, 22:34

Z tym "samochód na F" się niezgodzę, Takim Ferrari byś pewnie też pogardził bo na F? :D
Kris30cm
Nowicjusz
 
Posty: 35
Miejscowość: Rutki

13 Sty 2011, 22:56

za szybkie jak na nasze drogi :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

14 Sty 2011, 07:23

Każdy samochód który chcesz kupić będzie z instalacją gazową,wiec szukaj od razu takiego modelu,żebyś potem nie ponosił kosztów montażu. Wg mnie najlepszym rozwiązaniem byłby polo lub Corsa.
MotoTechnic
Początkujący
 
Posty: 74
Miejscowość: Kraków