Systemy lokalizacji pojazdów samochodowych

Systemy lokalizacji pojazdów samochodowych

06 Lis 2007, 16:31

Witam wszystkich userów :D

Mam do zrobienia prezentacje wraz z wystąpieniem na temat " Systemy lokalizacji pojazdów samochodowych " . Myślałem że temat będzie łatwy to opracowania ale po głębszej analizie doszedłem że łatwo nie będzie . Dlatego mam do was pytanie , co byście zawarli w agendzie i na co zwrócić szczególną uwagę w tym temacie . Ta prezentacja jest kierowana do studentów , wiec musi być porządnie zrobiona . Liczę na waszą pomoc , jak możecie to podajcie linki do stron gdzie można o systemach więcej dowiedzieć się i znaleźć ich schematy blokowe . Może polecacie jakąś książkę ( ebooka) albo artykuł z gazety ?

Pozdrawiam
Krzysztof

PS. Czekam na wasze odpowiedzi w tym temacie .
silva20
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

@Mii - pierwszy SEAT oferowany wyłącznie on-line @Mii - pierwszy SEAT oferowany wyłącznie on-line
    Krótko po wprowadzeniu do sprzedaży miejskiego auta SEAT-a modelu Mii, hiszpański producent wprowadza unikalną wersję swojego przedstawiciela segmentu A – @Mii, który będzie dostępny tylko przy zamówieniu ...
    Wyprawa do Moab Wyprawa do Moab
    Po raz kolejny mialem zaszczyt organizowac wyprawe do Moab z firma Autotraper z Lodzi . Tym razem byl to memorial Macka Majchrzaka. Na imprezie stawily sie 32 osoby...miedzy innymi kilka "grubych" nazwisk ze swiata polskiego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009