Szukam auta do 3k PLN do dojazdów do pracy po 30km w jedną stronę.

Re: Szukam auta do 3k PLN do dojazdów do pracy po 30km w jedną stronę.

03 Wrz 2017, 10:28

stayalive napisał(a):A da rade po tych 30 dniach dopisać kogoś ze zniżkami jako współwłaściciel ??

Tak ale zapłacisz urzędowi za pieczątkę, lepiej na umowie od razu wpisać.
galakty
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 23 08 2012
Auto: Megane I PHII
Silnik: 1.6 16V 110
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Szukam auta do 3k PLN do dojazdów do pracy po 30km w jedną stronę.

07 Wrz 2017, 22:19

Kupiłem od znajomego autko. Zapłaciłem mniej niż 1000 zł i tak jest też na umowie 900zł..
Gdzie teraz po zakupie muszę się udać i z jakimi dokumentami. I co potrzebuję przy sobie, jeśli auto jest na siostrę. A ja będę załatwiał - jakieś upoważnienie pisemne?
stayalive
Nowicjusz

Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

II Runda Extremizer Motor Show 2012 w Częstochowie / relacja II Runda Extremizer Motor Show 2012 w Częstochowie / relacja
    10 tysięcy widzów zjechało w miniony weekend do Rudnik k. Częstochowy na Extremizer Motor Show! Ci, którzy są uzależnieni od adrenaliny i kochają motoryzację, na pewno długo tego weekendu nie zapomną! Nic dziwnego ...
    Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design
    Nowa Mazda6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "Red Dot", która jest wyrazem międzynarodowego uznania dla jej wyjątkowej stylizacji. Jest to kolejny sukces tego modelu oraz rewolucyjnego motywu projektowego "KODO: ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Alfa Romeo Stelvio
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7