Szukam auta do 3k PLN do dojazdów do pracy po 30km w jedną stronę.

Re: Szukam auta do 3k PLN do dojazdów do pracy po 30km w jedną stronę.

03 Wrz 2017, 10:28

stayalive napisał(a):A da rade po tych 30 dniach dopisać kogoś ze zniżkami jako współwłaściciel ??

Tak ale zapłacisz urzędowi za pieczątkę, lepiej na umowie od razu wpisać.
galakty
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 23 08 2012
Auto: Megane I PHII
Silnik: 1.6 16V 110
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Szukam auta do 3k PLN do dojazdów do pracy po 30km w jedną stronę.

07 Wrz 2017, 22:19

Kupiłem od znajomego autko. Zapłaciłem mniej niż 1000 zł i tak jest też na umowie 900zł..
Gdzie teraz po zakupie muszę się udać i z jakimi dokumentami. I co potrzebuję przy sobie, jeśli auto jest na siostrę. A ja będę załatwiał - jakieś upoważnienie pisemne?
stayalive
Nowicjusz

Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak bezpiecznie wykonać manewr wyprzedzania? Jak bezpiecznie wykonać manewr wyprzedzania?
    Wyprzedzanie to niebezpieczny manewr, który polega na przejeżdżaniu obok pojazdu lub innego uczestnika ruchu poruszającego się w tym samym kierunku. W Polsce związane jest to najczęściej z chwilową zmianą pasa ruchu ...
    Przegląd najprzydatniejszych elementów zimowego wyposażenia Przegląd najprzydatniejszych elementów zimowego wyposażenia
    Coraz mocniej dająca się we znaki zima to dobry moment, aby przedstawić, w jaki sposób poszczególne modele marki są przygotowane na ten szczególny okres roku. Tak pod względem konstrukcyjnym, opcji wspierających ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Jak podłączamy kable rozruchowe
      Nissan 350Z Police
      Mitsubishi i-MiEV Evolution
      Master Truck