Szybki disel...

szybki disel...

10 Lip 2011, 20:56

Witam szanownych kolegów,jestem świeżo pop trasie Holandia Polska i z powrotem w ciągu dwóch dni,podróż tę odbyłem moim monstrualnym wehikułem z silnikiem 1.3.... i powiem wam,że było to bardzo traumatyczne przeżycie.... Dynamika jazdy i wyprzedzanie nie do opisania,no ale mniejsza z tym,postanowiłem rozejrzeć się za autem które by podołało takim wyzwaniom,chciałbym żeby był to disel,ale tak powyżej jakichś 115 koni,myślę,że 130 już by robiło robote,oczywiście kombiak, z klimą,i tak: oglądałem na allegro Audi a4 a6,skode octawie,forda focusa,no i bete 5 ale tu obawiał bym się o ceny części zamiennych,kwota to tak z 20-25 tyś,ciężko coś mi samemu wymyślić bo chcialbym auto z kopem ale co nie dużo pali :( więc jeżeli ktoś może na coś mnie nakierować będe wdzięczny,pozdrawiam
BVB GÓRĄ!!!!!
szczupak25
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Den Haag

Re: szybki disel...

11 Lip 2011, 07:38

20-25tys zł to dobra kwota zależy jednak w jaki rocznik celujesz ,pomyśl nad mercem C klasą W203 choć nie wiem czy kasy wystarczy na dobre auto ,druga sprawa ,jakiego byś nie kupował bolida wiedz że będzie miał w realu (nie na liczniku ) od ok 250kkm w górę
Ostatnio edytowany przez czeslaw555 11 Lip 2011, 07:56, edytowano w sumie 2 razy
Sprawdzanie aut przed zakupem (Inspekcje) cały kraj, "LT" i "D". Pomoc w zakupie auta w: Polsce, Litwie, Niemczech.
czeslaw555
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1
Miejscowość: GKA- pomorskie
Prawo jazdy od: 08 08 1977
Przebieg/rok: 47tys. km
Auto: allure
Silnik: 2.0 HDi 163km.
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

11 Lip 2011, 07:50

Volvo V70 [link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

11 Lip 2011, 07:54

jak to Volvo ma 195kkm to ja mam 16 lat :lol:
Sprawdzanie aut przed zakupem (Inspekcje) cały kraj, "LT" i "D". Pomoc w zakupie auta w: Polsce, Litwie, Niemczech.
czeslaw555
Zaawansowany
Awatar użytkownika

11 Lip 2011, 09:56

czeslaw555 napisał(a):jak to Volvo ma 195kkm to ja mam 16 lat :lol:

a moze wlascicielem byl starszy niemiec, lekarz, co jezdzil nim tylko do kosciola... a moze jestes malolat ;)
w ogloszeniu mozna wszystko napisac i znalezc kupca, ktory w to uwierzy :D

pozdr
viwaldi
viwaldi

11 Lip 2011, 11:17

jestem małolat chyba :oops: ,a mieszek od zmiany biegów właśnie jak wąż zmienia skórę :wink:
czeslaw555
Zaawansowany
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak prawidłowo siedzieć za kierownicą i jak się ubierać? Jak prawidłowo siedzieć za kierownicą i jak się ubierać?
    Bezpieczeństwo ruchu drogowego zależy w sposób szczególny od tego, czy kierowca jest w stanie odpowiednio sprawnie reagować na to, co dzieje się na drodze. Dlatego tak ważna jest jego pozycja za kierownicą. ...
    Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie? Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie?
    Wprowadzono mi pewien mętlik w głowie. Niedawno zostałem zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej. Policjant kazał mi pokazać gaśnice. Oczywiście na gaśnice nie mam legalizacji bo się skończyła, a zapomniałem zrobić. Policjant ...

• Re: szybki disel...

11 Lip 2011, 11:29

czeslaw555 napisał(a):...a mieszek od zmiany biegów właśnie jak wąż zmienia skórę :wink:

buahahahha
    no bo ten lekarz... postawil volvo na sloncu i nie zdazyl uzyl filtra z wysokim faktorem... bo sie spieszyl ratowac komus zycie ;)

pozdr
    viwaldi
    viwaldi

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009