Tablice rejestracyjne zjazdowe

Tablice rejestracyjne zjazdowe

20 Kwi 2016, 16:10

Dzień dobry, szukam pomocy w sprawie tablic rejestracyjnych zjazdowych. Chcę sprowadzić pojazd z zagranicy. Jeszcze nie jestem w stu procentach pewny które auto ściągne, mam jednego pewniaka ale jeszcze jedno do obejrzenia, z tego powodu żółte i czerwone blachy odpadają. Słyszałem o firmach które udostępniają inne tablice, które są rejestrowane na kierowce a nie samochód. Podobno działą to na zasadach wynajmu. Można wtedy ściągnąć dowolnym pojazd. Czy ktoś miał z nimi do czynienia? Liczę na wasze opinię i pozdrawiam serdecznie. K.
nowal
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 20 06 2009
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: volkswagen polo
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

Re: Tablice rejestracyjne zjazdowe

26 Kwi 2016, 14:55

A skąd chcesz sprowadzić ten samochód? Niemcy?
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3298
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co może zamarznąć w naszym samochodzie? Co może zamarznąć w naszym samochodzie?
    Co w samochodzie jest szczególnie wrażliwe na niską temperaturę? Jak sobie poradzić z typowo zimowymi problemami? Poniżej prezentuję kilka odpowiedzi które mogą okazać się przydatne wielu kierowcom. Głównym ...
    Już osiem wersji MINI dostępnych z napędem na cztery koła Już osiem wersji MINI dostępnych z napędem na cztery koła
    Wraz z trafiającym do sprzedaży w marcu nowym modelem MINI Paceman, oferta wersji MINI z napędem na cztery koła powiększy się do ośmiu, łącznie z dwiema wersjami John Cooper Works. Auta MINI od zawsze oferowały kierowcy niezrównaną ...

•  
    • Przejazd przez górki czasem stwarza problemy
      Jaguar F-Type, dwumiejscowy kabriolet, wnętrze
      Suzuki Vitara przejzad przez głęboki rów
      Piękne policjantki Rage-Race