Toyota Auris 1.6

20 Paź 2016, 14:48

djkranc napisał(a):obd w brc nigdy nie działało, podgląd możesz mieć ze skanera zewnętrznego po co podłączać cos do gniazda skoro sterownik gazowy nie wprowadza sam korekt składu mieszanki?

A ty to akurat wiesz najlepiej czy działa:) jeżeli nie potrafisz tego ustawić jak należy to może lepiej się nie wypowiadać.
lotek33
Aktywny
 
Posty: 283
Zdjęcia: 3
Auto: vw golf 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG

20 Paź 2016, 18:03

lotek33 napisał(a):A ty to akurat wiesz najlepiej czy działa:) jeżeli nie potrafisz tego ustawić jak należy to może lepiej się nie wypowiadać.

Złość piękności szkodzi. Każdy ma swoje zdanie i przyzwyczajenia i wolność wypowiedzi
golfiarz
Aktywny
 
Posty: 339
Prawo jazdy: 13 04 1983
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Vw Golf VII
Silnik: 2.0TFSI
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2014

20 Paź 2016, 19:32

lotek33 napisał(a):A ty to akurat wiesz najlepiej czy działa:) jeżeli nie potrafisz tego ustawić jak należy to może lepiej się nie wypowiadać.

no proszę pan LOTEK się zdenerwował bo ktoś napisał prawdę? Chętnie podjadę do Ciebie i pokażesz mi jak sterownik wprowadza korekty na podstawie odczytów z OBD
djkranc
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 989
Zdjęcia: 6
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Skoda Fabia / Citroen C5
Silnik: 1.4 16v / 2.0 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

03 Lis 2016, 14:29

Witaj. Ja akurat jestem z Poznania i od kilkunastu lat jeżdżę gazowcami ,których większość dawałem sam zagazować. Owszem ,w Pitec-u też montowałem ,montowali moi znajomi. Mam też doświadczenia z innymi "gazownikami" w naszej aglomeracji. Jak chcesz to napisz do mnie na priv ,to ci coś podpowiem. Nie zamierzam nikomu robić reklamy ani antyreklamy na otwartym forum.
Co do sterowników Stag Eco4 i wtrysków hana ,to założyłem takie ok 4 lata temu w Scenicu i wszystko chodziło super ale teraz są nowsze sterowniki. Na Stagu4Eco nie było praktycznie możliwości "poprawienia nieco fabryki".
Co do samego Pitec ,to znajomy jak pojechał po montażu na coroczny przegląd na stacji kontroli pojazdów swoją Vectrą C ,to diagnosta wołał drugiego kolegę diagnostę do kanału ,żeby mu pokazać jak wzorowo powinno się układać przewody od instalacji gazowej.
pozdro
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

06 Lis 2016, 17:48

djkranc napisał(a):no proszę pan LOTEK się zdenerwował bo ktoś napisał prawdę? Chętnie podjadę do Ciebie i pokażesz mi jak sterownik wprowadza korekty na podstawie odczytów z OBD

a kto się denerwuje? i o jakiej prawdzie piszesz? chyba tylko tej swojej:) poza tym trochę dziwne że "djkranc"," golfiarz" wypowiadacie się zawsze tego samego dnia w tym samym momencie w tym samym tonie:) dziwny przypadek prawda?
lotek33
Aktywny
 
Posty: 283
Zdjęcia: 3
Auto: vw golf 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG

06 Lis 2016, 21:22

lotek33 napisał(a):dziwne że "djkranc"," golfiarz" wypowiadacie się zawsze tego samego dnia w tym samym momencie w tym samym tonie:) dziwny przypadek prawda?

bardzo łatwo to sprawdzić poproś moderatora o adresy IP obu kont zobaczymy czy pisze to jedna osoba. To że ktoś ma o tym pojęcie i wyraża swoje zdanie to chyba po to jest to forum. Tak się składa że miałem styczność z instalacją brc i wiem po prostu jak działają opcje w tym sterowniku.
djkranc
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 989
Zdjęcia: 6
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Skoda Fabia / Citroen C5
Silnik: 1.4 16v / 2.0 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mini chłodziarka samochodowa – 1982 rok
    Każdy, kto miał okazję jeździć Toyotą Land Cruiser J200, zauważył, że w schowku ukrytym w podłokietniku między przednimi siedzeniami znajduje się chłodziarka na napoje. Urządzenie to doskonale spełnia swoją funkcję w trasie, ...

11 Lis 2016, 11:11

Naganiacze, ciekawie ile im płacą za te posty haha
Adrizo
Nowicjusz
 
Posty: 7
Prawo jazdy: 18 11 1984
Przebieg/rok: 31tys. km
Auto: Audi
Silnik: 3.2
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

11 Lis 2016, 12:53

Adrizo
Adrizo napisał(a):Adrizo

chyba ktoś ma jakieś kompleksy? wszędzie jakieś podejrzenia i spisek. Morze po prostu jesteś krewnym Ministra obrony narodowej albo jesteś miłośnikiem partii "rządzącej" w naszym kraju.
djkranc
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 989
Zdjęcia: 6
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Skoda Fabia / Citroen C5
Silnik: 1.4 16v / 2.0 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

11 Lis 2016, 16:59

A Ty jesteś ?? haha:DD
Adrizo
Nowicjusz
 
Posty: 7
Prawo jazdy: 18 11 1984
Przebieg/rok: 31tys. km
Auto: Audi
Silnik: 3.2
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

11 Lis 2016, 22:51

Nie nazywaj kogoś tak skoro nie sprawdziłeś u admina. Montowałem dłuższy czas BRC i dla mnie jest to słaba instalacja jeśli chodzi o serwis. Jak Ci nie pasuje czytać postów to zaloguj się na forum Pani domu lub Perfekcyjnej Pani i tam pisz herezje z 6 -cioma postami.
golfiarz
Aktywny
 
Posty: 339
Prawo jazdy: 13 04 1983
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Vw Golf VII
Silnik: 2.0TFSI
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2014