Truecam a4 nie działa?

26 Sie 2017, 10:40

Witam wszystkich serdecznie.

Mam problem z rejetratorem truecam a4, świeżo kupiony nie włącza się. Czy trzeba go wcześniej naładować, albo włącza się go jakąs kombinacją przycisków, której nie ma w instrukcji? Podłączałem go do dołączonej ładowarki ale czerwona dioda po chwili gaśnie. Tak samo przy samochodzie, kamerka podłączona do zapalniczki nie działa, nie chce się uruchomić.

Pytam bo przed zwrotem do sklepu chcę się upewnić, czy ona jest zepsuta czy ja coś źle robię?
Seba1986
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 0- 0-1986
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat Ibiza
Paliwo: Benzyna

19 Paź 2017, 12:32

Włączałeś ją przy włączonym silniku? Musisz mieć napięcie w zapalniczce. Jak jest odłączona to jej nie włączysz chyba że pod zasilaczem.
Przynajmniej tak jest w instrukcji.

Generalnie w instrukcji masz napisane że nie włącza jej się tylko ona sama startuje jak włączysz silnik.

Tu masz info z instrukcji:
Device operation:
a) Automatic video-recording
1. Start the car engine.
2. The device will turn on and start recording automatically.
3. Press file protection button to lock or unlock the recording video file.
4. Press down button to start or stop audio recording.
5. Press Power button to turn off the LCd display.
6. Press oK button to stop or start recording.
7. When you turn the car engine off, the device will save the file and will be automatically powered off.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kalkulator jednostek mocy
    Najdzęściej używaną jednostką w samochodach do określenia ich mocy jest "KM" jednak jak możemy się dowiedzieć czytając różne opracowania jest to pozaukładowa jednostka mocy (w układzie jednostek miar MKS), bardzo często ...