Truecam a7s - nie działa GPS i zmiana języka

Truecam a7s - nie działa GPS i zmiana języka

16 Wrz 2018, 13:15

Dzień dobry, mam mały problem z wyżej wymienionym wideorejestratorem. Kamera nie może złapać sygnału GPS, w czym tkwi problem? Jeszcze mam problem jak zmienić język komunikatów? Przy każdym uruchomieniu kamery jest komunikat po Czesku? Dodam że Wideorejestrator jest nowy
Z góry dziękuję za odpowiedź
Adam606336
Obserwowany

Re: Truecam a7s - nie działa GPS i zmiana języka

12 Paź 2018, 13:36

Adam606336 napisał(a):Kamera nie może złapać sygnału GPS, w czym tkwi problem?
Próbowałeś to zrobić poza samochodem? Problem może być z samym GPS. Nowe urządzenie powinno działać bez problem ale czasem może się zdarzyć że ma już jakiś defekt.
Adam606336 napisał(a): Przy każdym uruchomieniu kamery jest komunikat po Czesku?
Ale nawet jak zmienisz język w menu to po uruchomieniu zawsz tak jest?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jesienne liście - piękne i niebezpieczne Jesienne liście - piękne i niebezpieczne
    Choć kolorowe liście to urokliwy element jesieni, może on stać się przyczyną zagrożenia na drodze. Na mokrych liściach auto łatwo traci przyczepność, mogą one też przykrywać nierówności czy dziury, a nawet uszkodzić ...
    Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki
    W terenówkach najważniejsze są rama, zawieszenie, napędy i silnik. Buda ma mniejsze znaczenie. Sprawdź jak samochód odpala na zimno, jaki dymek idzie z rury wydechowej i ile go jest. Po kilku sekundach dymienia ...

•