Ubezpieczenie OC-współwłaściciele

Ubezpieczenie OC-współwłaściciele

15 Maj 2016, 19:04

Witam,

Mam pytanko odnośnie ubezpieczenia OC. Autko jest zarejestrowane na żonę oraz mnie, żona ma meldunek w Warszawie ja poza. Autko jest na warszawskich tablicach. Istnieje możliwość wykupienia OC podając moje dane spoza Warszawy tak aby OC było tańsze mimo że jest zarejestrowane w Warszawie?

Pozdrawiam.
lukas21149
Obserwowany

Auto: Opel Vectra C
Silnik: Z18XE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Ubezpieczenie OC-współwłaściciele

16 Maj 2016, 10:13

Pamiętaj, że większość ubezpieczycieli bierze pod uwagę nie tylko miejsce zarejestrowania auta oraz zameldowania właścicieli, lecz także najczęstsze miejsce parkowania oraz używania auta. Zatem tak naprawdę najważniejsza nie jest kwestia, że auto jest na warszawskich tablicach, lecz gdzie nim zazwyczaj jeździcie.
Też każdy ubezpieczyciel patrzy na to nieco inaczej, dlatego najlepiej skorzystać z porównywarki OC, podać wszystkie dane w formularzu i sprawdzić, gdzie będzie najtaniej.
Ubea
Początkujący

Miejscowość: Wrocław
Auto: Opel Astra
Paliwo: Benzyna

Re: Ubezpieczenie OC-współwłaściciele

20 Maj 2016, 10:23

Dokładnie, zgadzam się najlepiej skorzystać z porównywarki, albo po prostu skontaktować się z firmą aby wyliczyli. Ceny polis niestety wzrosły..
Powodzenia
adrians85
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 15 06 2004
Auto: Toyota camry
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[SUV-C] ASX 1,8 / Qashqai I 1,5 / 3008 I 1,6 / Grand Vitara II 1,9 [SUV-C] ASX 1,8 / Qashqai I 1,5 / 3008 I 1,6 / Grand Vitara II 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV lub crossover segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Mitsubishi ASX 1,8 DiD - 116KM ...
    Scania serii R - najmocniejszy seryjny 730-konny silnik Scania serii R - najmocniejszy seryjny 730-konny silnik
    Podczas majowej prezentacji Scanii w Trier (Niemcy) poznaliśmy nową serię R wyposażoną w silniki V8. Wśród prezentowanych samochodów musiała oczywiście być Scania R z 730-konnym silnikiem. Jest to obecnie najmocniejszy ...

•  
    • Mazda6 kombi, bok, 2012
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      Rage-Race 2009
      BMW serii 5 E39