V6 - przełożenie instalacji z auta po wypadku

V6 - przełożenie instalacji z auta po wypadku

06 Sie 2009, 20:38

moze zaczne od poczatku niedawno miałem dosc powazny wypadek(idiotów nie wpuszczać na drogi)!!!!!!!! bo moja ukochana terenówka jest do kasacji :cry: miałem w niej świerzutką instalacje gazową(sekwencjav6)2 tygodniową zaledwie w wypadku przezyła...jest mozliwosc przełożenia jej do innego samochodu??z całą jej legalnością???bo bardzo szkoda....please o rade jak ktoś coś wie
Ostatnio edytowany przez ROC, 06 Sie 2009, 21:22, edytowano w sumie 1 raz
ROC
Nowicjusz

06 Sie 2009, 22:09

teoretycznie nie ma takiej mozliwości, ale warsztat w którym zamontowałeś instalację napewno ci pomoże. :razz:
Migaz
Zaawansowany

Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa Światła LED: diodowe reflektory Audi obniżają zużycie paliwa
    Reflektory diodowe w zauważalny sposób obniżają zużycie paliwa. Właśnie dlatego Komisja Europejska nadała temu rozwiązaniu oficjalny certyfikat. Systemy oświetleniowe znacząco wpływają na ekonomię pojazdów. ...
    Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe
    Jeśli nie chcesz mieć problemu z łańcuchowym napędem rozrządu, powinieneś nauczyć się dbać o nowoczesny silnik. Myślisz, że skoro kupiłeś nowy lub kilkuletni samochód, to nie musisz nawet zaglądać pod maskę pomiędzy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009