VIN SB1ZS3JEX0E192709 - Toyota Auris Hybrid - kręcony przebieg

07 Kwi 2021, 12:55

szybki napisał(a):I tak jak kiedyś myślalem że to Mirasy chcą sobie maxymalizować zyski oszukując przy sprzedaży tak teraz uważam że 50% winy ponoszą Janusze
I tu muszę Ci przyznać rację bo sami kupujący psują takim podejściem rynek, a Handlarz żeby sprzedać kombinuje mydląc oczy nabywcy.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 11335
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Yaris
Silnik: 1.3 VVTi
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

07 Kwi 2021, 13:00

ArteK napisał(a):Handlarz żeby sprzedać kombinuje mydląc oczy nabywcy.

Bo nie sprzeda auta.

Ja moglem zrezygnować i przejść na zabawę na zasadzie może coś kupie, może czymś fajnym pojeżdże potem puszczam wici wśród znajomych i tyle. :D
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

07 Kwi 2021, 13:02

szybki napisał(a):Bo nie sprzeda auta.
Dokładnie. Ciekawe czy podejście jednej i drugiej strony kiedyś się u Nas zmieni.
ArteK
Forum Samochodowe

07 Kwi 2021, 13:19

ArteK napisał(a):Dokładnie. Ciekawe czy podejście jednej i drugiej strony kiedyś się u Nas zmieni.

Niestety dlugo jeszcze trzeba czekać. Ja odpuściłem szkoda czasu i nerwów. Nie chcą fajnych aut to nie :D
szybki
Moderator - Tuning

07 Kwi 2021, 15:19

To prawda, ludzie są winowajcami a handlarze tylko idą za trendem, jest popyt to jest i podaż :)
malmon3
Aktywny

11 Kwi 2021, 19:08

Biedni ci handlarze :lol: Dla mnie oszust zawsze pozostanie oszustem.
Sprzedałem ostatnio Vitarkę i to handlarzowi. Trochę się zdziwiłem, bo zapłacił wg mnie adekwatnie do wartości i nie sądzę by zarobił na niej więcej niż 3-4 tys. Znalazłem tę Vitarkę na Oto Moto. Przebiegu nie krecił, ale wyposażenia tyle dołożył, że głowa mała, a cenę wystawił prawie taką jaką w salonie zapłaciliśmy :mrgreen:
A to był prawie golasek z korbotronikiem z tyłu :lol:
Ciekawe ilu ludzi taki oszust zwabi do swojego komisu i naciągnie na niepotrzebne koszty :?: :!:
Oprócz aut w stopce, wiem co nieco jeszcze na temat Pandy III ,Lancera IX i Vitary 1,6
yeti65
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 14
Miejscowość: Zegrze Pd
Prawo jazdy: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Outlander 2019, Courier 2020
Silnik: 2.0 150KM 1.5D 100KM
Typ: SUV
Rok produkcji: 2019
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Drogi bardziej bezpieczne dzięki innowacjom w motoryzacji
    Przez ostatnich 35 lat liczba ofiar śmiertelnych wypadków drogowych zmniejszyła się o 80%. Stało się to m.in. dzięki regulacjom prawnym oraz upowszechnieniu takich innowacji jak udoskonalone pasy bezpieczeństwa czy ...
    Doświadczalny samochód autonomiczny Lexusa
    Po torze testowym amerykańskiego Toyota Research Institute (TRI) jeździ biały Lexus LS 600hL z kamerami na dachu. Obecność licznych czujników nie dziwi – to w końcu samochód doświadczalny. Pewną konfuzję ...

• 11 Kwi 2021, 19:43

yeti65 napisał(a):Przebiegu nie krecił, ale wyposażenia tyle dołożył, że głowa mała, a cenę wystawił prawie taką jaką w salonie zapłaciliśmy
    A to był prawie golasek z korbotronikiem z tyłu
    Powiem tak, mało jest ogłoszeń w których wszystko się zgadza. To co piszesz to jest praktycznie na porządku dziennym. Ciekawe jest to że tyle Ci zapłacił :) :ok:
    ArteK
    Forum Samochodowe

11 Kwi 2021, 20:13

ArteK napisał(a):Powiem tak, mało jest ogłoszeń w których wszystko się zgadza. To co piszesz to jest praktycznie na porządku dziennym. Ciekawe jest to że tyle Ci zapłacił

A wy współczujecie handlarzom :lol:
    Co do ceny, to za 4 letnie auto ze 100tys km na blacie wzięliśmy 70% ceny zakupu. Auto na pełnej fakturze, wiec może na tym coś jeszcze zyska.
    Oprócz aut w stopce, wiem co nieco jeszcze na temat Pandy III ,Lancera IX i Vitary 1,6
    yeti65
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 14
    Miejscowość: Zegrze Pd
    Prawo jazdy: 29 11 1984
    Przebieg/rok: 30tys. km
    Auto: Outlander 2019, Courier 2020
    Silnik: 2.0 150KM 1.5D 100KM
    Typ: SUV
    Rok produkcji: 2019

Wczoraj, 20:35

yeti65 napisał(a):A wy współczujecie handlarzom

A czemu mamy wspóczuć handlarzom ? Współczułbym jak napisaliby prawdę i czekali 2lata na sprzedaż auta :D a tak dopiszą trochę glupot a Janusz pieje z radości.

P.s.

Ostatnio widziałem w ogł.moje byłe auto za 80% więcej niż ja wziąłem. Technicznie salon a wizualnie lipa. Ktoś podrobił wizual dołożył story takie full wypas :mrgreen: i... 1 tydzień sprzedaż. A ja jak nawet bym podrobił wizual (lakier oem ale masa rysek + wgniota na dwóch błotnikach) to bez story nie zbliżylbym się ani do kwoty z tego ogł.ani do czasu sprzedaży + użeranie się :(
    szybki
    Moderator - Tuning