Volkswagen golf 3 1.8 pasek razrządu

volkswagen golf 3 1.8 pasek razrządu

29 Paź 2012, 16:49

Witam, mam problem w moim golfie . Ostatnio postanowiłem wymienić rozrząd rozebrałem wszystko ustawiłem na znaki i tu zaczął się problem, kiedy napinam pasek przestawia mi się znak na wale korbowym i na wałku rozrządu. Czy można jakoś zablokować wał żeby się nie obracał? Czy ja po prostu robię coś źle?
siwy29
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 08 2005
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: vw golf 3
Silnik: 1,8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1992

Re: volkswagen golf 3 1.8 pasek razrządu

01 Lis 2012, 08:03

Tak,stosuje się specjalne blokady,ale przed czynnością,blokujesz,wymieniasz i po sprawie.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak zamontować fotelik w samochodzie dla Twojego dziecka? Jak zamontować fotelik w samochodzie dla Twojego dziecka?
    W ramach kolejnego materiału z cyklu Piątek ze Szkołą Auto, instruktorzy doradzają, jak zamontować fotelik dla dziecka. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Poświęcamy czas i energię, by naszym pociechom ...
    Kompaktowe nowe hatchbacki do miasta – wygoda i niskie spalanie Kompaktowe nowe hatchbacki do miasta – wygoda i niskie spalanie
    Segment C cieszy się w Polsce – wg danych PZPM – bardzo dużą popularnością. Udział rejestracji tego typu aut to 30 proc. całości. Zgodnie z danymi JATO Dynamics najczęściej wybieraną wersją tych samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata