Vw bora nie świeci sie światelko od drzwi

vw bora nie świeci sie światelko od drzwi

22 Wrz 2015, 19:56

Witam.drodzy forumowicze, wymieniłem właśnie akumulator(po męczarniach) i po podłączeniu nowego i odpaleniu jest wszystko OK, poza tym, że gdy otwieram drzwi( każde) nie świeci się lampka przy lusterku wstecznym( przełączałem na wszystko warianty i próbowałem zamykać -otwierać drzwi i nic) nie świeci się także (czerwona)lampka drzwi kierowcy po otwarciu. Ktoś z Was wie co może być nie tak?
defens
Początkujący

Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Renault Megane
Silnik: 1.9 Dti 98km
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy silnik CDTI ECOTEC 1,6 spełnia normy Euro 6 Nowy silnik CDTI ECOTEC 1,6 spełnia normy Euro 6
    Wprowadzenie całkowicie nowego czterocylindrowego silnika wysokoprężnego Opla to kolejny etap w procesie odnowy portfolio jednostek napędowych. Silniki CDTI ECOTEC o pojemności 1,6 litra, są drugą z kolei rodziną nowych silników ...
    Poradnik kupującego #1 - Lexus IS XE10 mk1 (1999-2005) Poradnik kupującego #1 - Lexus IS XE10 mk1 (1999-2005)
    Geneza Lexus IS pierwszej generacji dostępny był początkowo jedynie jako sedan z dwulitrowym silnikiem. W 2001 roku do oferty wprowadzono wersję kombi o nazwie SportCross oraz wersję IS 300 z legendarnym silnikiem 2JZ. Modernizacje: ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light