VW FOX B1

23 Wrz 2012, 20:25

Witam!
Mój kolega zrobił kategorię B1 i chce kupić samochód do odchudzenia Podoba mu się Vw Fox 1,4 TDI Najlepiej żeby miał ABS poduszki pow. el.szyby klimę i radio Teraz pytanie czy to autko da się odchudzić podobno działają jakieś firmy zajmujące się tym Dziękuje wszystkim za odpowiedzi
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

23 Wrz 2012, 20:48

Wydaje mi się, że nie warto, bo nie dość, że zapłaci za auto to i za odchudzanie (co wydaje się mało prawdopodobne aby osiągnąc wyznaczoną masę) tylko po to by pojeździć pare miesięcy, bo nie wiem jak to jest ale przepisy się zmieniają odnośnie tych małych autek od 16tki, że będą mogły mieć pare koni co ogranicza wybór do jakiś Aixamów itp.
jedyna nadzieja, że policja nie będzie się czepiać ale ja nie chciałbym spotkać 16tolatka na drodze "wyjętego spod prawa".
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

23 Wrz 2012, 20:55

Nie no on własnie tych Axiamów i innych tego typu to napewno chcieć nie będzie ale prawko już zrobił i ma daleko do szkoły a jedyny model jaki sobie upatrzył to Vw Fox
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

23 Wrz 2012, 21:04

Myślę, że masą uda się zejść jak kupi jakiegoś golasa wtedy może się uda Foxa odchudzić aby uzyskał homologację.
Te Axiamy są drogie i powolne to się nie dziwie ale nie długo po zmianie przepisów to będzie praktycznie jedyne wyjście niestety, bo będzie nie tylko chodziło o wagę ale i o moc silnika aby któś z B1 nie mógł jeździć np. szybkim Catherhamem po publicznych drogach.
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

24 Wrz 2012, 02:57

No i po co kupować takie auto,jak po nowym roku trzeba je będzie sprzedać bo na B1 będzie można jezdzic tylko quadami.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

30 Wrz 2012, 10:26

Też mu to tłumaczyłem ale sie uparł a jak z golfem Mk2 da się go przerobić
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mercedes-Benz klasy C - samochód do driftu
    Klasa C jest autem zbudowanym według podobnych założeń co IS Lexusa czy BMW serii 3. Model stworzono głównie z myślą o podróżowaniu w komforcie, ale i nim bez większych trudności poszalejemy bokiem na torze. ...
    Motor Show Poznań 2016
    Najważniejsza impreza motoryzacyjna tego roku "Motor Show 2016" już wystartowała. Targi motoryzacyjne w Poznaniu potrwają do niedzieli 3 kwietnia. Tegoroczna edycja jest niezwykle ciekawa. Nie tylko za sprawą liderów ...