VW Golf 1,9 TD

09 Lip 2007, 10:28

czesc mam golfa III 1,9 diesel w turbinie dużo mi pali tak do 9 l co mogło pujsc w nim , nie kopci ,nie ma zadnego wycieku pod nim ,nie czuc mi w samochodzie nie przepalona ropą , jak znacie jakiegos mechanika co mogł by to zrobic w okolicy bełchatowa ale wmiare taniego :) to odezwijce sie na gg 2256435 bo na forum zadko bywam z góry dzieki
darek16
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Bełchatów
  • 10 Lip 2007, 18:05

    Przy dynamicznej jeździe po mieście 9 litrów to normalne spalanie...

    Ogólnie mogą być odpowiedzialne za to spalanie następujące czynniki:
    -filtr powietrza
    -pompa wtryskowa (za duża dawka)
    =DAMIAN=
    Początkujący
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 58

    10 Lip 2007, 18:11

    Witam . Mam VW Vento 1,9 TD i w miescie to też mi pali w granicach 9 litrów na trasie jadąc 90-110km pali około 5 - 5,5 litra no a w mieście zamienia się w smoka . Ja tam nic nie robie bo wydaje mi się , że spalanie jest ok . Pozdrawiam
    tomala2301
    Początkujący
     
    Posty: 76
    Miejscowość: dolnyśląsk

    13 Lip 2007, 11:20

    dzieki za informacje , to po miescie musze noge z gazu zdjac :( ale zato na trasie sie wyrzyje :) , a z jaka predkoscia jezdzic po miescie zeby tak mi nie spalał bo mi sie zdarza czasem jechac 120 , 130 pozdrawiam
    darek16
    Nowicjusz
     
    Posty: 13
    Miejscowość: Bełchatów

    13 Lip 2007, 13:50

    :D darek16: A w kodeksie to dla miasta dozwolona prędkość ile wynosi?
    ... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
    czerepach
    Aktywny
     
    Posty: 299
    Miejscowość: Mosina

    20 Lip 2007, 13:39

    ty sie chłopie lepiej na siłowni wyżyj a nie na drodze...
    gucio-biker
    Nowicjusz
     
    Posty: 24
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
      Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
      Skoda Kamiq - miejski SUV
      Nowy miejski SUV ŠKODY, dedykowany dla chińskiego rynku model KAMIQ, został oficjalnie zaprezentowany 23 kwietnia. KAMIQ stanowi uzupełnienie gamy SUV-ów ŠKODY, w której znajdują się już modele ...