VW Polo 93r

VW Polo 93r

09 Sie 2010, 13:57

Witam

Za kilkanaście dni będę jeździł VW Polo z 1993 r. (coś takiego) -> [link wygasł]

i teraz nasuwa mi się parę pytań odnośnie kupna radia i głośników.

Chcę kupić jakieś radyjko do 100 zł coś takiego :

[link wygasł]

możecie coś powiedzieć o tym owym sprzęcie ? czy w ogóle wejdzie mi w kieszeń ??

+ jakieś głośniki możecie polecić (4sztuki) żeby nie charczały itp.. ( sam nie wiem z jaką średnicą wchodzą głośniki)
ziomek456

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fabryki motoryzacyjne w Polsce – auta które powstały w kraju nad Wisłą Fabryki motoryzacyjne w Polsce – auta które powstały w kraju nad Wisłą
    Czy w Polsce produkuje się samochody? Oczywiście, że tak! Co prawda Polska nie ma w tej chwili własnej marki powstającego seryjnie samochodu, od kiedy w 2002 roku zakończyła się produkcja Poloneza, ale mimo to nasz kraj uznawany ...
    [E] Audi A6 C6 3,0TFSI / Mercedes CLS 350CGI c219 / Volvo S80 II 3,0T6 [E] Audi A6 C6 3,0TFSI / Mercedes CLS 350CGI c219 / Volvo S80 II 3,0T6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment E - silnik benzynowy o mocy około 300KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2008 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A6 C6 3,0 TFSI - 290KM - Mercedes ...

•  
    • Skoda Octavia, tył, 2017
      Toyota FCV-R model koncepcyjny
      Mike Burroughs Hot Rod
      Dodge Dragster