Wgniotka na kalpie a maskowanie ?

25 Kwi 2015, 22:33

Witam przez moją głupote okaleczyłem auto na klapie w Astrze F hatchabck wgniotka jest nie do ukrycia a nei wyklepie bo z drugiej strony jest blacha i nie ma dojścia i planuję kupić naklejkę i nakleić aby naklejka była twarda i nie wyginała mi się nie odkształcałą w miejscu wgniotki , jest to po prawej stronie nad lampą , co proponujecie zrobić innego pomysłu nie mam nie chcce wyduszać bo cena przekroczy wartość drugiej klapy , załączam fotke poglądową prawy górny róg wniotka spora i chcce tam sporą naklejke taka zeby się miesciła nad lampą i była twarda , sorrki za zamęt w temacie bardzo proszę o propozycje i z góry dziekuje :) zoltym kolorem zaznaczone na foto :)
passat92
Aktywny
 
Posty: 394
Miejscowość: Dębica
Prawo jazdy: 06 07 1985
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Passat B3
Silnik: 1.9D 68KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

27 Kwi 2015, 07:41

zależy czy chcesz żeby to było widać czy nie , jeżeli naklejka wystarczy żeby nie raziło Twojego uczucia estetyki to luzik , zdjecie troche nie wyraźne i malo widac ja to chyba bym szpachlowal i przelecial jakims lakierkiem i tyle
kowalkcn
Początkujący
 
Posty: 103
Prawo jazdy: 14 12 1993
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Citroen C5 I, Peugeot 407, 205
Silnik: 2.2hdi133KM,2.0hdi
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

27 Kwi 2015, 16:21

temat prosze o zamknięcie nakleiłem naklejkę i musi być:D
passat92
Aktywny
 
Posty: 394
Miejscowość: Dębica
Prawo jazdy: 06 07 1985
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Passat B3
Silnik: 1.9D 68KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kia cee’d - kompaktowy hatchback do miasta
    Najbardziej ekonomiczną wersją silnikową jest 1,6 CRDi o mocy 136 KM. Według danych producenta tak skonfigurowany samochód spala średnio 4,4 l/100 km (w trybie miejskim jest to 5,1 l/100 km, natomiast w trasie wynik ...
    Audi Q8 e-tron edition Dakar
    Zainspirowany najważniejszym rajdem pustynnym na świecie, Audi Q8 e-tron edition Dakar wyróżnia się swoją unikalną stylistyką i wyjątkowymi funkcjonalnościami. Zewnętrzny design tej specjalnej edycji przyciąga uwagę ...