Wygodny za 9000

19 Gru 2015, 12:26

A3 odpuściłem, dziś byłem umówiony na tą S40 z Warszawy, ale gość wczoraj wieczorem sprzedał :/
Jestem zdecydowany na S40, celuję w silniki 2.0 lub 1.9. Aktualnie nie znalazłem nic ciekawego w całej Polsce w moim budżecie, trudno, będę czekał.
began
Nowicjusz
 
Posty: 16
Auto: Mazda 626 GF

19 Gru 2015, 12:31

Żeby wołać za A3 1.6 8k trzeba być oszołomem a jeszcze większym żeby je kupić :ok:
1.8T z początku produkcji spokojnie kupi za tyle (to trzy drzwiowy kompakt), na polifta to rzeczywiście jest mało.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] (światła tylne od polifta)
[link do oferty na Allegro wygasł]
I najlepszy na koniec
[link do oferty na Allegro wygasł]
Octavie
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

19 Gru 2015, 14:35

Co prawda długo już wisi ale zaryzykowałbym oględziny [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] i jeszcze takie [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Gru 2015, 16:32

Ja nic nie chce mówić, owszem 1,6 A3 za 8k to być może przesada ale takie ceny mają..
no ale jak ktoś sprzedaje za 7200 A3 z podgrzewanymi fotelami z podłokietnikiem i to jeszcze do negocjacji? to ile on chce za niego 6500? No za 4500 to wołają ludzie za dobre Seicento 1.1 z 2002 roku..
Bądźmy poważni, trupy i taczki na 4 kołach..
realne ogłoszenie za takie audi a3 1,8T z 1998 roku to coś tego typu i poniżej tej ceny ew. do negocjacji ja bym nie schodził..
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Nie dość że handlarz to jeszcze chce więcej...a to on powinien chcieć jak najmniej bo kupił padlinę i poskładał..
Poza tym w kolejnym przypadku kto normalny wymienia lampy na polift? jeszcze przód to były takie akcje bo ładniejsze ale tył? tak samo znaczek 1,8T po lewej stronie czyli dostał solidnie w tył..

na 100% połowa będzie miała sporo pracy przy jednostce żeby moc trzymała, katalizatory pozapychane, zawieszenie z luzami itd..
Ja dałem za 2000 rok Golfa IV 1,8T 11k a na początku był wkład 2500 i to nie mówię o serwisie olejowym czy rozrządzie ale jakieś tam tulejki, akumulator, dwa zawory + przepływomierz do 1,8T i na końcu katalizator bo mocno ograniczał moc..do tego zaczął odzywać się rozrusznik więc regeneracja a na końcu padł alternator..
Także już widzę te piękne zadbane a3 1,8T za 7 tys czy 8....taaak na pewno..
wystarczy spojrzeć po ile chodzą kompakty 1,8T Golf IV/A3 8L na zachodzie typu Niemcy, Austria, Szwajcaria czy nawet Włochy...
Jak ktoś chce padlinę z wkładem 5 tys min na dzień dobry to nie ma problemu.

Jedynie octavie warto zobaczyć bo tutaj ciut inna sytuacja bo mało młodych ludzi kupuje te auta, nie są one tak eksploatowane i jest szansa że będzie zdrowszy. ale znowu wielki kloc np kombi który słabo jedzie.
Lovato34
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 452
Miejscowość: Wlkp
Prawo jazdy: 18 08 2002
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: VW Golf 4
Silnik: 1,8T
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

19 Gru 2015, 17:43

Pewnie zaraz się zacznie jaka to Octavia jest beee,ostatnio podrzuciłem ją w jednym temacie to zostałem skrytykowany że ma fatalne diesle i będzie miała 600tysięcy przebiegu.. ale ja się z tym nie zgadzam i również przychylam się do tej propozycji.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Gru 2015, 18:11

Lovato34 napisał(a):Poza tym w kolejnym przypadku kto normalny wymienia lampy na polift? jeszcze przód to były takie akcje bo ładniejsze ale tył? tak samo znaczek 1,8T po lewej stronie czyli dostał solidnie w tył..
Żeby zmienic lampy i znaczek źle ustawić wystarczy stłuczka... :roll: Te auta mają co najmniej 12 lat :!:
Lovato34 napisał(a):Ja nic nie chce mówić, owszem 1,6 A3 za 8k to być może przesada ale takie ceny mają..
Chcesz mi wmówić że białe jest czarne a czarne jest białe? Rozumiem gdyby to były czasy gdzie internet ma tylko sołtys ale każdy może sobie wejść i sprawdzić ceny 20 letniego 3 drzwiowego kompaktu z podstawowym silnikiem.
Lovato34 napisał(a): to ile on chce za niego 6500?
Na moje oko 7k. :ok:
Lovato34 napisał(a):No za 4500 to wołają ludzie za dobre Seicento 1.1 z 2002 roku..
Człowieku kto Ci da 4,5 kafla za SC jeśli za tyle możne już Punto kupić z tego samego roku... :lol:
Lovato34 napisał(a):Ja dałem za 2000 rok Golfa IV 1,8T 11k a na początku był wkład 2500
Dobrze, powiedz mi kiedy mamy Ci współczuć..
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

19 Gru 2015, 18:59

Lovato34 napisał(a):No za 4500 to wołają ludzie za dobre Seicento 1.1 z 2002 roku..

I niech sobie wołają. Tylko to im zostało.
Lovato34 napisał(a):sprzedaje za 7200 A3 z podgrzewanymi fotelami z podłokietnikiem i to jeszcze do negocjacji

Uuu, Panie! Jaki wypas! :lol: Audi takie drogie i prestiżowe, wypasione! :lol:
Barol napisał(a):Pewnie zaraz się zacznie jaka to Octavia jest beee

Zacznij wreszcie czytać ze zrozumieniem. Octavia sama w sobie jest OK, ale zakup 15 letniego diesla (każdego nie tylko skody!!!!) niesie za sobą ogromne ryzyko i często jest nieopłacalny!
Barol napisał(a):zostałem skrytykowany że ma fatalne diesle

Przestań sobie dopowiadać rzeczy, których nie napisałem. Te diesle były OK, ale 10 lat temu. Jak miały mniejsze przebiegi. O to chodzi!
Barol napisał(a):będzie miała 600tysięcy przebiegu

A co? Może nieprawda?

A S40/V40 to gnijący na potęgę trup, ze słynną jakością Volvo nie mający nic wspólnego. :lol:
BrutusM
Początkujący
 
Posty: 125
Auto: Japonia
Skrzynia biegów: Manualna

19 Gru 2015, 21:30

BrutusM napisał(a):A S40/V40 to gnijący na potęgę trup, ze słynną jakością Volvo nie mający nic wspólnego.

W takim razie chce kupić gnijącego na potęgę trupa :ok:

A3 całkowicie mi przeszło, co do Octavii - w domu mam Fabię, która rzeczywiście nie sprawia żadnych problemów i jest mega tania w utrzymaniu, jednak po przejechaniu 50 km tym samochodem, moje plecy czują się jakby miały co najmniej 40 lat więcej :mrgreen:

Co do Volvo Barola - ten pierwszy wydaje się spoko (choć wolałbym trochę młodszego), ale taki zestaw audio + felgi + 200 KM + przyciemniane szyby raczej powinny świadczyć, że użytkował go młody gniewny :) Ten drugi spoko, ale czy nie za tanio? Na mobile.de te auta kosztują raczej powyżej 1500 euro.
began
Nowicjusz
 
Posty: 16
Auto: Mazda 626 GF

19 Gru 2015, 22:00

began napisał(a):A3 całkowicie mi przeszło, co do Octavii - w domu mam Fabię, która rzeczywiście nie sprawia żadnych problemów i jest mega tania w utrzymaniu, jednak po przejechaniu 50 km tym samochodem, moje plecy czują się jakby miały co najmniej 40 lat więcej

Nie dziwię się :wink: Ale octavia jest wygodniejsza bo to 1 segment wyżej (C)
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

20 Gru 2015, 08:55

BrutusM nie będę dalej komentował bo znowu wrzucasz wszystko do jednego wora.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012