Wygodny za 9000

17 Gru 2015, 21:16

began podłoga była w średnim stanie? W A3? To co się z nią musiało wcześniej dziać.. :roll: ogólnie zobacz sobie na liczbe wyświetleń i sam sobie odpowiedż na pytanie czy warto bo po tym co przeczytałem co napisałeś to skreśliłbym ją odrazu..

Zerknij na te A3:
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - albo mi się wydaje albo tył coś nisko siedzi.

I coś takiego jeszcze:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - dopytaj jak z opłatami.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] - również dopytaj o opłaty i uszkodzenia to dobry argument do zbicia ceny albo poprostu trochę będziesz musiał dołożyć.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

17 Gru 2015, 21:44

Jednak zdecydowałem, że chce coś mniejszego, więc C5 jak i 166 (przepiękna!) odpada.
Toledo kiedyś jeździłem i czułem się w tym aucie fatalnie, sam nie wiem czemu.
Passat, sam nie wiem.

Ta A3 od sony90 super wygląda, myślicie że warto się nią zainteresować? Też ma sporo wyświetleń.
A Rover 75?
began
Nowicjusz
 
Posty: 16
Auto: Mazda 626 GF

17 Gru 2015, 21:47

Jak w Toledo się kiepsko czułeś to czemu szukasz Audi A3? porównaj sobie wnętrza dla mnie to to samo, oprócz znaczka :mrgreen:
Ten Accord co wkleiłem na początku Ci sie nie widzi? Oprócz tego że jest ponad budżet troszkę.
sony90
Nowicjusz
 
Posty: 38
Auto: Accord VI
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

17 Gru 2015, 21:56

Jaka piękna ta cytrynka *_* [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] wydaje się trochę za tanio, od handlarza, pewnie mina, ale na zdjęciach cudna.
Żółtek
Aktywny
 
Posty: 294
Prawo jazdy: 06 08 2015
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: C5 mk1
Silnik: 2.0 136KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

17 Gru 2015, 22:06

Też oglądałem piękną Vectre C z Buska :D i nawet pojechałem oglądać do komisu. Obadałem miernikiem pytam się czy mają fotki co się z tym działo? Panie takie przyjechało nic sie nie działo :ok: sorry za offtop

Accord 1.8 przedlift cena podejrzana [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
ale szczerze napisane i przebieg pewnie realny :ok:

Accord 3.0 coupe szkoda, że nie chcesz automatu! ja bym ryzykował po sprawdzeniu dokładnym (cena niska też trochę skrzynie pasuje dokładnie sprawdzić i stan motoru, jeśli przebieg jest w miarę realny ktoś zmieniał olej w skrzyni to pośmigałbyś spokojnie ze 120 tyś jeszcze) :naughty: [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
(włożyłem w swoje trochę $, LPG, i serca ale chyba bym się zamienił)
sony90
Nowicjusz
 
Posty: 38
Auto: Accord VI
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

17 Gru 2015, 23:17

Accord nie wiem czemu, ale jakoś nie przypadł mi do gustu.
Jutro zadzwonię do tego A3 od sony90.

Wpadłem na jeszcze jeden pomysł, który teraz jest moim kandydatem nr 1.
Volvo S40.
Ogólnie jestem zakochany w Volvo, miałem kiedyś S80, ale wydałem na nią mnóstwo pieniędzy i byłem zmuszony ją sprzedać i kupić 626. Trafił mi się słaby egzemplarz i koszty napraw mnie przerosły.
S40 dobre dwie półki niżej, ale tak jak mówię, mi się podoba każde Volvo. Zresztą S40 to chyba to samo co Carisma, a Carismę również miałem, więc w utrzymaniu chyba powinna być tania?
Tu 3 ogłoszenia, szczególnie podoba mi się te pierwsze (2.0 136 koni to już fajnie :))
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]

Co eksperci twierdzą o tych ogłoszeniach :) ?
began
Nowicjusz
 
Posty: 16
Auto: Mazda 626 GF

18 Gru 2015, 08:06

No niestety S40 jest droższe w utrzymaniu niż Carisma.

Pierwsze Volvo piękne ale no własnie pojawiają sie ale.. książka serwisowa wygląda zbytnio na nową i po sprawdzeniu numeru VIN coś tu nie gra,auto niby co rok przechodziło przegląd a gdzie ono ma przegląd z 2014roku? Do tego co rok przechodziło przegląd listopad/grudzień a od 2015roku jest w kwietniu? W dodatku sprzedający piszę że nie jest komisem a zajmuje się sprowadzaniem aut zza granicy.. jedno wyklucza drugie..
Ostatnie Volvo z Płocka a stamtąd jak wiemy aut od handlarzy się nie kupuje..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

18 Gru 2015, 10:26

Barol chyba coś Ci się pomyliło, wszystkie przeglądy są w grudniu, przegląd z 31.12.2012 jest ważny do 31.12.2013. Następny jest zrobiony 30.04.2014, i następny znów 30.04.2015.
Czy ta czteromiesięczna przerwa może o czymś świadczyć? Może wypadek? A może zwykłe gapiostwo? Czy może być jakiś inny powód?
S40 będzie dużo dużo droższe w utrzymaniu od Carismy?
began
Nowicjusz
 
Posty: 16
Auto: Mazda 626 GF

18 Gru 2015, 12:49

Nic mi się nie pomyliło tylko żle wpisałem miał być 2013rok a nie 2014..
31.12.2012
Badanie techniczne (ważne do 31.12.2013)
30.04.2014
Badanie techniczne (ważne do 29.04.2015)
więc jak widać luka jest rok i 4miesiące i raczej napewno coś musiało być na rzeczy bo wątpie żeby ktoś tyle czasu jeżdził bez przeglądu.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

18 Gru 2015, 12:59

Luka jest od 01.01.2014 do 30.04.2014, wiec 4 miesiące, Barol spójrz jeszcze raz :)
began
Nowicjusz
 
Posty: 16
Auto: Mazda 626 GF

18 Gru 2015, 13:55

Fuck masz rację,jak ja patrzyłem :oops:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

18 Gru 2015, 14:19

Aż się przestraszyłem, że to ze mną jest coś nie tak haha :)
Jutro jadę oglądać tą z Warszawy, niedługo do wymiany będzie olej z filtrami, za ok. 20 tysięcy km rozrząd. Rdza wychodzi trochę w trzech miejscach.
Na co zwrócić szczególną uwagę przy kupnie? Te 4 miesiące bez przeglądu jeszcze chyba o niczym nie muszą świadczyć?
began
Nowicjusz
 
Posty: 16
Auto: Mazda 626 GF

18 Gru 2015, 14:50

Możliwości może być wiele ale dopytaj sprzedającego choć pewnie nie będzie wiedział skoro wziął w rozliczeniu.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

18 Gru 2015, 14:56

Ja jeszcze tylko nawiąże do A3 1,8T..nie wiem czy autor będzie jakikolwiek oglądał czy zmiana modelu ale..za 8 tys takie auto to będzie złom..szukałem jakiś czas temu dla siebie i wiem jedno 75% tych aut to taczki na kołach, nie trzymają mocy, wycieki olbrzymie, łyse opony, zawieszenie wykończone, problemy z korozją itd..jak ktoś ma w dobrym stanie to auto to nie odda za grosze a nierzadko 1,6 czy 1,8 zwykłe chodzą po 8 tys..wg mnie te auta to będą śmieci.
Ale być może temat stanął na innych egzemplarzach więc tylko takie wtrącenie ode mnie.
Lovato34
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 452
Miejscowość: Wlkp
Prawo jazdy: 18 08 2002
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: VW Golf 4
Silnik: 1,8T
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

19 Gru 2015, 12:08

Lovato34 napisał(a):za 8 tys takie auto to będzie złom..szukałem jakiś czas temu dla siebie i wiem jedno 75% tych aut to taczki na kołach, nie trzymają mocy, wycieki olbrzymie, łyse opony, zawieszenie wykończone, problemy z korozją itd..



Ale to jest w sumie reguła dla każdego auta o wartości poniżej 10 tysięcy i mocy powiedzmy powyżej 130-140 koni mechanicznych. Jak coś jest mocniejsze niż przeciętne wozidło to będzie zajechane w tej cenie.
Ossy
Forumowicz VIP
 
Posty: 7023
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 07 01 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002