Wygodny za 9000

17 Gru 2015, 11:39

Może to kwestia gustu,ale no akurat mi się nie podoba. Od wnętrza Acccorda bije starością,np Vectra czy Aven lub Pug 406 nawet bez opcji ze skórą,prezentują się o niebo lepiej,ale to tylko moje odczucia na temat wnętrza.
Salko
Aktywny
 
Posty: 278
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2001

17 Gru 2015, 12:18

Fakt jeżdżąc accordem czuje jakbym jeździł meśkiem, a wiem bo jeździłem :mrgreen: ale nie będę go szalenie bronił bo jednemu się podoba to drugiemu to. Ma być wygodne. W miarę bezawaryjnie?

IS 200 ( w tym budżecie raczej nie kupisz zadbanego)
Accord VI
Może jakiś Saab 9-3 ? [link do oferty na Olx wygasł]
Peugeot 406 [link do oferty na Olx wygasł]

a może coś większego, skoro nie patrzysz na spalanie za bardzo?
( w tym budżecie może być ciężko)
Honda Legend [link do oferty na Olx wygasł]
Toyota Camry
Ostatnio edytowany przez sony90, 17 Gru 2015, 12:53, edytowano w sumie 1 raz
sony90
Nowicjusz
 
Posty: 38
Auto: Accord VI
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

17 Gru 2015, 12:42

Kurde, a miałem właśnie dziś jechać obejrzeć Audi... Dzięki Barol :)
Hmm, właściwie to chyba nie chcę nic większego.
Uświadomiłem sobie, że chyba jednak potrzebuje coś "bezpiecznego", co będzie stosunkowo tanie w utrzymaniu, ale pomysłów już żadnych nie mam... Chyba mam za mało pieniędzy na coś co jest ładne i ma jakąś tam moc.

BMW też w takim razie odrzucam, nie chcę kupić trupa. Najbardziej mi się podoba A3 (ale nie ma nic ciekawego w warmińsko-mazurskim/ew. w województwach sąsiednich) i Rover 75. Ale Rover chyba będzie awaryjny?


Właśnie znalazłem jedną aukcję:
[link do oferty na Olx wygasł]

Samochód wydaje się być wystawiony po bardzo niskiej cenie, dzwoniłem, kobieta mówi, że kupiła go od handlarza. który ją sciągnął z Niemiec, w lutym tego roku, ponieważ dopiero zdała prawo jazdy. Kupiła za 8 tysięcy + opłaty. Sprzedaje, bo mąż jej kupił na urodziny BMW :) Mówi, że Audi było mocno obniżone, podłoga była w średnim stanie i na jednych drzwiach było trochę rdzy. Twierdzi, że na start wymieniła sprężyny, tarcze+klocki (bo były w fatalnym stanie). W lipcu zmieniała olej+filtry i wymieniała rozrząd. Samochód stoi na letnich oponach. Na liczniku przebieg 150 tysięcy, ale mówi że sama w niego nie wierzy.
Z tego co wywnioskowałem, kobieta raczej majętna, mówi że ma kilka samochodów, jej mąż ściąga często nowe z Niemiec. Cena ostateczna, twierdzi że miała kilku kupców,ale za 7 tysięcy nie chce sprzedać. Warto jechać?
began
Nowicjusz
 
Posty: 16
Auto: Mazda 626 GF

17 Gru 2015, 14:46

Ja jeździłem z miernikiem lakieru, wychodzi wszystko od razu. I ze znajomym z kompem. Jak masz nie daleko zawsze warto obejrzeć choć moim zdaniem w porównaniu z tym saabem audi to trochę wyeksplatowany egzemplarz.
sony90
Nowicjusz
 
Posty: 38
Auto: Accord VI
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

17 Gru 2015, 15:02

On nawet klimy nie ma,w tej kasie szukaj czegoś koniecznie z klimatyzacją. Wg mnie to Audi jest baardzo mocno zmęczone.
Ludwa10
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 349
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Fiat Punto, Seat Toledo II
Silnik: 1.9 TDI 110km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

17 Gru 2015, 15:22

No nie ma klimy, nie ma. Ale myślę, że coś za coś, trudno żebym za tak małe pieniądze wymagał najlepszego wyposażenia i jeszcze najmocniejszego silnika.. Mi to chyba mocno by nie przeszkadzało.
Saab niestety nie podoba mi się wewnątrz, trochę tam jak w samolocie, więc odpada.
Tak jak mówię, teraz najpoważniej myślę o tej Audi. Nie wygląda nigdzie jakby była malowana? Na co zwrócić w niej szczególnie uwagę?
began
Nowicjusz
 
Posty: 16
Auto: Mazda 626 GF
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    To już przeszło 30 lat Volkswagen Poznań
    Volkswagen Poznań, który obecnie jest gigantycznym pracodawcą zatrudniającym 9 500 osób i jednym z głównych producentów samochodów w Polsce, narodził się przed trzydziestu laty jako skromny ...

17 Gru 2015, 15:37

Po 1 to chyba się nie napalać za bardzo na markę (sam szukałem na siłę vectry C bo tak mi się uwaliło, ale po tym jak przejechałem się hondą accord to było to, moc ok chociaż teraz mi już mało, trasa nie sprawia problemów wygodnie podróżuje się mi jak i pasażerom, poduszki przód i boczne w fotelach, zmiana biegów to przyjemność, czuje różnicę jak wsiadam do nowszych aut nie raz na minus tych nowszych. To Audi jak za te pieniądze egzemplarz zajechany, kiepskie wyposażenie. Zobaczysz klima to klima chociażby ręczna przy plus 30 paru stopniach się przyda (sprawdziłem na trasie Mielec - Kołobrzeg) jeździłem bez klimy corsą i było ok, ale teraz już się nie da.

Co do Saaba kontrowersyjne auto, ale jak będę potrzebował kombiaka to chyba sobie takiego będę musiał sprawić. :mrgreen:
sony90
Nowicjusz
 
Posty: 38
Auto: Accord VI
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

17 Gru 2015, 15:48

Klima uzależnia :D ale coś w tym jest,szczególnie docenisz to podczas upalnych dni. Budżet pozwala Ci znaleźć naprawdę auto dobrze wyposażone niż okrojoną wersję zajechanego Audi.
Ludwa10
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 349
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Fiat Punto, Seat Toledo II
Silnik: 1.9 TDI 110km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

17 Gru 2015, 15:54

Kurczę, więc co :D ?
Przypominam, że biorę pod uwagę auta z woj: warm-maz, pomorskiego, mazowieckiego, podlaskiego.
I żeby nie było to coś egzotycznego typu Saab i drogiego w utrzymaniu.
began
Nowicjusz
 
Posty: 16
Auto: Mazda 626 GF

17 Gru 2015, 16:09

A ten pug 406 z mazowieckiego? :naughty:
Ps. lewa lampa chyba wymieniana. :P
sony90
Nowicjusz
 
Posty: 38
Auto: Accord VI
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

17 Gru 2015, 18:57

Pug całkiem mi się podoba, nawet mimo nieco przestarzałego wyglądu, ale automat odpada. Poza tym występują chyba w nich problemy z elektryką.
began
Nowicjusz
 
Posty: 16
Auto: Mazda 626 GF

17 Gru 2015, 19:18

406 to bardzo udany model Peugeota o ile nie najlepszy :ok:
Ludwa10
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 349
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Fiat Punto, Seat Toledo II
Silnik: 1.9 TDI 110km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

17 Gru 2015, 19:24

Jeśli podoba ci się 406 to dziwne że nie wpadło ci jeszcze do głowy C5 mk1
W tej cenie dostaniesz w najbogatszej wersji z rocznika 2001-2004 w b.dobrym stanie ;)
A i wyglądem nie odstrasza.
O wygodzie nie wspomnę nie ma wygodniejszych aut niż Cytryny z zawieszeniem hydro
link przykładowy:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
emilxman
Początkujący
 
Posty: 186
Miejscowość: Łódź
Prawo jazdy: 10 01 2014
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Lexus GS 300
Silnik: 3.0 250KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005

17 Gru 2015, 19:38

Alfa 166 [link do oferty na Olx wygasł]

ps. Jest tu jakiś spec od alfy ? niech się wypowie :) Moim zdaniem fajne smoczysko!

Audi A3 (skoro takiej szukasz to czemu nie może się uda ps. zerknij na wyposażenie i porównaj z tamtym co chciałeś oglądać :ok: ) [link do oferty na Olx wygasł]

Co do tego że podoba CI się Pug, tak jak kolega wyżej napisał rozglądnij się za C5 też to brałem pod uwagę. Jeśli środek Ci się widzi autka wygodne.
sony90
Nowicjusz
 
Posty: 38
Auto: Accord VI
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

17 Gru 2015, 20:23

Matko bosko, porównywanie a3 do auta klasy wyższej :shock:
Brawo Ty, że wkleiłeś 166 w sumie najlepszym silnikiem :wink: niestety auto ma kilka wad np drogie i słabe tylne zawieszenie (słabe gumy stabilizatora, drążki poprzeczne) no i niestety elektryka (zwłaszcza centralny zamek), czasami oliwa pocieknie ze skrzyni lub silnika. Na plus dobra blacha (jeśli nie bity) :ok:
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14079
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004