Wzbogacane paliwa

wzbogacane paliwa

30 Mar 2010, 10:31

Witam
Mam prośbę do osób tankujących wzbogacane paliwa typu ultimate, dynamic, v-power, verva, suprema itd. Otóż chodzi o to, że chcę przeprowadzić krótką ankietę z takimi osobami. Mile widziane jakiekolwiek zainteresowanie sportem, nawet niewielkie. Dla ankietowanych mam drobne upominki. Proszę o zgłaszanie się osób z Katowic i okolic. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału, gdyż jest to moja praca i muszę się z niej utrzymać :)
lyncior
Nowicjusz

Miejscowość: Katowice

Re: Wzbogacane paliwa

30 Mar 2010, 13:29

Witam , tankuje różnie, zdarza mi się też V-power Racing, V-power, BP ultimate i czasami Verwę ale także zwykłą 98 a gdy już sucho w portfelu nawet 95. Tak więc mam porównanie. Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz ;) Jestem z Jaworzna tak więc do Katowic daleko nie mam.
zaq88
Nowicjusz

Miejscowość: J-no
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe silniki Drive-e i automatyczne skrzynie biegów Volvo Nowe silniki Drive-e i automatyczne skrzynie biegów Volvo
    O ile pokazane na targach IAA Volvo Concept Coupe nie będzie produkowane, o tyle jego silnik jeszcze w tym roku trafi do klientów. Otworzy on nową rodzinę czterocylindrowych silników Drive-E o pojemności 2.0. ...
    Kompleksowa modernizacja jednostek napędowych u Opla Kompleksowa modernizacja jednostek napędowych u Opla
    W latach 2012–2016 Opel wprowadzi trzy nowe rodziny silników i trzynaście nowych jednostek, co jest związane z odnowieniem oferty w tej dziedzinie w 80%. W tym samym okresie firma zaprezentuje również ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      MINI Clubman Bond Street, tył