Yaris vs. Fabia vs. Panda vs. Fiesta - do 20 tys.

12 Lis 2008, 13:36

Witam wszystkich forumowiczów,

mam problem i prosiłbym o pomoc, otóż chcę kupić samochód do którego nie będę musiał od razu dokładać i w którym można mieć nadzieję na to iż nie będzie się sypał za np. 2 lata, budżet ok. 20 tys. (łącznie z AC).
Ze wstępnych oględzin ofert wyszło mi że warto wziąść pod uwagę np. poniższe modele (niekoniecznie te własnie oferty), co sądzicie o tym wyborze i który z nich byłby optyamlnym wyborem??

Pozdrawiam
Grzesieg

a Oto oferty/modele nad jakimi się zastawiam:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
http://www.toyota.pewneauto.pl/szczeg.a ... 812#szczeg
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
co sądzicie, który byscie wybrali ?
Grzesieg
Nowicjusz
 
Posty: 3

12 Lis 2008, 17:48

A może
[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do oferty na Allegro wygasł]

VW to dobra marka.
motorro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 651
Miejscowość: Ziemia Lubuska/Dolny Śląsk

12 Lis 2008, 18:21

Dzięki za odpowiedź, nie pomyślałem o Golfie ... Mam tylko 1 (2) "ale" ... co myśleć o opiniach typu że "... Golfy skończyły się na III-ce" oraz o przebiegach zaproponowanych golfów które do najniższych nie należą ... (praktycznie wszystkie >150tys. , jeden nawet >200tys.)
??
Grzesieg
Nowicjusz
 
Posty: 3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Shelby Cobra
    Nazwiska Shelby nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi motoryzacji. Amerykański kierowca wyścigowy i projektant samochodów dał nam wiele niezwykłych pojazdów. Jednym z najbardziej charakterystycznych jest ...
    Honda NSX
    Pierwsza generacja Hondy NSX była autem niezwykłym. Przełomowe nadwozie wykonane w całości z lekkiego aluminium, silnik V6 znajdujący się za plecami kierowcy i niezwykłe właściwości jezdne wywoływały zachwyt. NSX powróciło ...