Zamek bagażnika - Renault Modus

Zamek bagażnika - Renault Modus

10 Sie 2019, 16:35

Witqm, padl mi zamek klapy bagaznika. Czy jest mozliwosc aby samemu wymienic ten zamek ? Jesli tak to prosze napiszcie krok po kroku jak to zrobic.

Renault modus 2004

Marta
martanowak94
Nowicjusz

Zdjęcia: 2

Re: Zamek bagażnika - Renault Modus

10 Sie 2019, 21:51

Zamek bagażnika - Renault Modus Udalo mi sie odkrecic jedna pokrywke w klapie bagaznika i natrafiłem na druga przy której byly 2 srubki i natrafilam tez na jakies srebrne dwa wkrety wygladaja na motylkowe chcialam odkrecic niby kreca ale nie odkrecaja sie. Jak mam je cwyciagnac ?? I co dalej robic czy latwo jest wymienic ten zamek

Dodaje zdjecie na zielono te srebrne ktore nie wiem jak oďkrecic natomiast czerwone to zwykle srubki które odkrecilam
martanowak94
Nowicjusz

11 Sie 2019, 19:07

Okazalo sie ze sa to nity. Poradzilam sobie z nimi. Nie moge wyciagnac tej plastikowej obudowy . Szukam nawet zstrzaskow na tej obudowie ale nie moge znalezc. Wie jtos jak mam sciagnac ta pokrywe. Gdybym sciagnela to bym dostala sie juz do zamka bagaznika i moglabym wymienic tylko mowie walcze z ta obudowa a nie chce dawac do mechanika tylko sama
martanowak94
Nowicjusz

12 Sie 2019, 16:48

Moim zdaniem ta osłona jest na takich mocnych zatrzaskach. Po bokach tej osłony chodzi mi o te miejsca które są poza zdjęciem nie ma jakiś kołków?
Generalnie dobrze jest ją podważać jakimś płaskim elementem (5-6cm szerokości) żeby jej nie połamać. Wtedy po jednym zaczepie powoli podważasz i powinno się udać.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 18
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowy samochód Lexusa przyłapany na testach? Wodorowy samochód Lexusa przyłapany na testach?
    Wodorowa Toyota Mirai może mieć wkrótce bardziej luksusowego kuzyna. Spotterzy przyłapali na amerykańskich ulicach nietypowego sedana Lexusa w kamuflażu, napędzanego najpewniej wodorowymi ogniwami paliwowymi. Auto ...
    Toyota Corolla E12 T-Sport Compressor (2005–2007) Toyota Corolla E12 T-Sport Compressor (2005–2007)
    W 2004 roku na rynek weszła, zaprojektowana całkowicie od nowa i po raz pierwszy w europejskim biurze Toyoty w Nicei, Corolla E12. W gamie pojawiła się także, najmocniejsza w historii cywilnych Corolli, wersja T-Sport Compressor. ...

•