Zarobki - kierowcy startujacy wsmp czy dsmp

21 Sie 2009, 08:02

Mam takie troszeczke dyskretne pytanie,mianowicie ile moga zarabiac kierowcy startujacy wsmp czy dsmp (przyjmijmy tych najlepszych) bo jak sam wywnioskowalem ich liczne testy i wyscigi nie pozwalaja na normalna prace a z czegos przeciez musza zyc?

[ Dodano: Pią Sie 21, 2009 12:48 ]
rozumie ze nie jestescie obeznani w temacie?
Ostatnio edytowany przez kraksa 21 Lis 2009, 14:08, edytowano w sumie 2 razy
kraksa
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: kraków

07 Wrz 2009, 23:51

kraksa napisał(a):Mam takie troszeczke dyskretne pytanie,mianowicie ile moga zarabiac kierowcy startujacy wsmp czy dsmp (przyjmijmy tych najlepszych) bo jak sam wywnioskowalem ich liczne testy i wyscigi nie pozwalaja na normalna prace a z czegos przeciez musza zyc?

[ Dodano: Pią Sie 21, 2009 12:48 ]
rozumie ze nie jestescie obeznani w temacie?

Nikt nie lubi kiedy inni liczą jego pieniądze...
Poza tym, w większości przypadków kwestie finansowe umów są objęte klauzulą niejawności...
Pozdr
fourup
Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
fourup
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 974
Miejscowość: Kraków, Słomniki
Prawo jazdy: 08 01 1999
Auto: Mercedes S124 250D
Silnik: OM602
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1990

26 Gru 2009, 15:57

wsmp, dsmp, czyli mowa o wyścigach :wink: otóż w 99% przypadków ci kierowcy (podobnie jak w innych dyscyplinach motorsportu nie zarabiają, a nierzadko muszą inwestować własne środki żeby brać udział w zawodach. tak było, jest i będzie, a pracę, naukę i inne kwestie muszą po prostu dostosować do swojej pasji, co nie jest łatwe.
rallyfan
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 01 01 2001

26 Gru 2009, 20:52

Dokładnie. Tak samo w RSMP. W 99% przypadków występujący kierowcy wkładają potężne pieniądze z własnych firm - zobacz Dydkę, Sołowowa czy Czopika. Myślałeś, że szybko zrobisz licencję R2, potem R1 (lub od razu W) i zaczniesz dobrze zarabiać? Nie, nie tędy droga :mrgreen:
pawelMX6
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 375
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Gdynia
Auto: Nie mam

26 Gru 2009, 23:04

Takich rzeczy się nie robi dla pieniędzy. Ja startuje w PZMocie, licencje mam i troche w tym temacie siedze. Ogolnie większość kierowców kocha to i nie zarabiają na tym nic w wręcz sami do tego dopłacają. W zasadzie to nawet taki Hołowczyc czy Kuzaj nie zarabiają na samych rajdach a na swoim wizerunku, który wykreowali dzięki temu sportowi.
MajkPZM
Zaawansowany
 
Posty: 778
Miejscowość: Kraków

11 Lut 2010, 20:40

No to moje marzenie prysło.
Od pierwszych kroków pragnąłem się ścigać, teraz wiem że muszę na to nieźle zarobić
Kaminsky
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1
Miejscowość: POZNAŃ

04 Mar 2010, 11:54

Chyba ,że masz mega talent to znajdziesz jakiegoś sponsora ;)
RyWe
Nowicjusz
 
Posty: 12
Miejscowość: Polska

05 Mar 2010, 22:01

RyWe napisał(a):Chyba ,że masz mega talent to znajdziesz jakiegoś sponsora ;)

Niestety sam talent nie wystarczy, dobrym przykładem jest Tomek Kuchar, którego uważam za jednego z najlepszych kierowców rajdowych w polsce, szuka i szuka sponsora i narazie słabo to wygląda...
MajkPZM
Zaawansowany
 
Posty: 778
Miejscowość: Kraków