Zimowe opony bieżnikowane - porady , opinie

Zimowe opony bieżnikowane - porady , opinie

26 Lis 2015, 17:10

Witam
Jak w temacie co myślicie o oponkach zimowch "nowych" bieżnikowanych firmy Technic Type ?:) Lub jakie inne firmy z bieżnikowanych polecacie ?:)
passat92
Aktywny

Miejscowość: Dębica
Prawo jazdy od: 06 07 1985
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Passat B3
Silnik: 1.9D 68KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

Re: Zimowe opony bieżnikowane - porady , opinie

31 Sty 2016, 13:02

Raczej wszystko jedno. Equipe miałem na poprzednim samochodzie, głośne jak to nalewki, lekko wybrzuszyła się się jedna opona - pewno coś pękło w osnowie i z boku wyglądały gorzej niż 9 letnie vredestein. Jak poprzednio je ściągnąłem nie zaznaczyłem kolejności. Po założeniu na auto na zimę ściągała kierownica. Musiałem znów przekładać. Na letnich Dębicach + Vredestein kolejność może być dowolna, nic się nie dzieje.
Longhorn
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 518
Miejscowość: pdk
Auto: Toyota Corolla E12 FL
Silnik: 1.4 VVT-i 97KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca
    Tegoroczny Rajd Finlandii wygrał niespodziewanie młody fiński kierowca Esapekka Lappi, zdobywając najwyższe miejsce na podium dla zespołu Toyota GAZOO Racing. To jednak nie przypadek – mimo zaledwie 26 lat, młody Fin ...
    SsangYong Rexton G4 - nowa odsłona SsangYong Rexton G4 - nowa odsłona
    Jest to prawdziwy samochód terenowy gdyż zachowano konstrukcję opartą na ramie (Quad frame), co w dobie samonośnych nadwozi w klasie SUV jest rzadkością. W stosunku do poprzedniego modelu nadwozie jest dłuższe (4850 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Alfa Romeo Stelvio
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive