1F pompa paliwa

1F pompa paliwa

04 Lut 2013, 19:34

Witam
Mam problem z Seatem Cordoba 1.6 benzyna/LPG. Pewnego razu nie mogłem go odpalić, silnik był ciepły ale po kilku próbach załapał, kolejnym razem nie było już tak wesoło gdyż nie chciał odpalić w ogóle na benzynie jedynie na awaryjnym odpalani na LPG chwycił. Teraz niestety sytuacja sie powtórzyła i nawet na LPG nie rusza, sprawdziłem wszystko co się dało iskra jest a brak paliwa który wynika z niedochodzenia prądu do pompy, miał ktoś podobny problem lub wie co moze mieć przyczynę? Dodam ze przewód do pompy jest ok bezpieczniki również.
pawelec
Początkujący
Awatar użytkownika

Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna

Re: 1F pompa paliwa

04 Lut 2013, 21:42

Może to być immo. Masz?
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

05 Lut 2013, 00:01

Nie posiadam immo, dodam jeszcze że jak takie coś się stanie to na drugi dzień rano wszystko wraca do normy i jak pojadę pod kompa to wszystko ok. Jutro rano sprawdzę czy auto odpala, bo jeżeli nie to będzie większy problem bo jestem 160km od miejsca zamieszkania i mojego mechanika :/
pawelec
Początkujący
Awatar użytkownika

05 Lut 2013, 12:37

Niestety sprawdził sie czarny scenariusz i nie odpalił :/ słuchajcie ale mam taki pomysł aby podlączyć pompę 'na krotko' czyli prosto z akumulatora, mogę coś takiego zrobić? Nie spalem przy tym niczego? i czy ktoś wie który przewód to plus bowiem że trzeba podłączyć pod dwa skrajne przewody czyli czerwony i brązowy? czy pomylenie tych przewodow nie spowoduje jakiejś awarii?
pawelec
Początkujący
Awatar użytkownika

06 Lut 2013, 17:38

Dzięki MotoAlbercik za zainteresowanie, temat można zamknąć, samochód działa, winny był przekaźnik od pompy paliwa :)
pawelec
Początkujący
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co może zamarznąć w naszym samochodzie? Co może zamarznąć w naszym samochodzie?
    Co w samochodzie jest szczególnie wrażliwe na niską temperaturę? Jak sobie poradzić z typowo zimowymi problemami? Poniżej prezentuję kilka odpowiedzi które mogą okazać się przydatne wielu kierowcom. Głównym ...
    BMW Turbo 1972 BMW Turbo 1972
    BMW Turbo to pierwszy samochód koncepcyjny zbudowany przez firmę BMW. Nowoczesny projekt pierwszego na świecie sportowego samochodu promującego bezpieczeństwo – który nie był tylko bazą testową dla nowych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Infiniti Q50
      GTP Light
      Jaguar