Audi a3 - bixenon skretny czy nie?

Audi a3 - bixenon skretny czy nie?

05 Gru 2018, 18:36

Witam wszystkich :)
Posiadam autko Audi a3 8p już od dłuższego czasu. Ostatnio znalazłem opis ogłoszenia z którego auto kupiłem - oczywiście przypomniałem sobie też rozmowę ze sprzedającym. Mianowicie chodzi mi o aspekt lamp, bixenonów. Gość mówił że są skrętne - fakt, są samopoziomujące się, jednak nigdy nie zaobserwowałem żeby skręcały, doświetlały zakręty. Czy ktoś może mi jasno napisać jak w tym modelu dotrzeć do tego że są skrętne ale np. Funkcja w komputerze jest zablokowana? Kody lamp, innych podzespołów które by świadczyły za lub przeciw sprawie. Proszę o wytłumaczenie tego jak "idiocie" :lol: Chce wiedzieć poprostu czy mam taką funkcje czy nie - nie kupywalem auta dla skretnych lamp więc to tylko bardziej staje się ciekawostką :ok:
Z góry dziękuję za pomoc!
Mentalprowp
Obserwowany

Prawo jazdy: 0- 0-2016
Auto: Honda civic vi

Re: Audi a3 - bixenon skretny czy nie?

09 Gru 2018, 20:16

Potrzebny ci jest interfejs. On pokaże czy masz możliwość aktywacji biksenonów skrętnych. Uzależnione to jest od elektryki - czy jest podpięta czy nie i czy sterownik ma taką możliwość.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czym jeżdżą Amerykanie? Najpopularniejsze luksusowe SUV-y w USA Czym jeżdżą Amerykanie? Najpopularniejsze luksusowe SUV-y w USA
    Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych słyną z nieco innych upodobań motoryzacyjnych niż Europejczycy. Ale po obu stronach Atlantyku moda na wyżej zawieszone, pojemne i wygodne auta trwa w najlepsze, chociaż za oceanem popularnością ...
    Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach
    Pierwsze urządzenia pokładowe viaAUTO dla pojazdów uprzywilejowanych, umożliwiające automatyczne otwarcie szlabanów na bramkach autostradowych zarządzanych przez GDDKiA, są już zamontowane w samochodach straży ...

•