Auto z gazem przedział 5-10 tysięcy

Auto z gazem przedział 5-10 tysięcy

09 Lut 2016, 12:56

Witajcie,niestety mój obecny samochód(fiat marea) już przestaje nadawać się do jazdy i zostały mu 4 miesiące jazdy maksymalnie jestem zmuszony szukać innego samochodu. Auto jeździ głównie w stosunku 70 do 30 trasa/miasto. Koniecznie musi mieć Gaz,musi być przestronny,nie mieć problemów z korozją,5 drzwiowy, W tej kwocie kompletnie nie mam pomysłu czego szukać. Pomóżcie bo naprawdę jestem w kropce,może się rozpaść juz teraz albo dojeżdzi do końca przeglądu. Kwota między 5 a 10 tysięcy
Pan XXX ¥¤
sekacz19
Początkujący

Miejscowość: Częstochowa
Prawo jazdy od: 13 08 2012
Auto: Na razie brak :)

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...
    Crossover Mitsubishi ASX po face liftingu Crossover Mitsubishi ASX po face liftingu
    W polskich salonach spod znaku Trzech Diamentów zadebiutował właśnie znany i ceniony przez klientów crossover Mitsubishi ASX po face liftingu. W odświeżonym Mitsubishi ASX 2013 unowocześniono przód, tył ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo Stelvio
      Tańczące dziewczyny
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Helikopter - loty wycieczkowe