Części do samochodów - gdzie kupujecie ?

Re: Części do samochodów - gdzie kupujecie ?

15 Lut 2018, 23:23

Jeżeli akumulatory samochodowe to na przykład w Bat Profi. Bardzo dobra hurtownia akumulatorów. Ceny normalne, duży asortyment więc bez problemu można dopasować akumulator do własnego samochodu. Same akulatory dobrej jakości i żywotności.
normalski
Nowicjusz

Auto: volvos60

19 Lut 2018, 11:41

Ja kupuję części przez Internet, od długiego już czasu w Sapart.pl W ostatnim czasie wahacz do Audi A6 - https://sapart.pl/wahacz-p-audi-a4-a6-- ... 8S1,b.aspx Bardzo bogate wyposażenie, fajne ceny, rabaty i darmowa dostawa.
Czytaj więcej: posting.php?mode=reply&f=16&t=83010
kiwibanan
Nowicjusz

Auto: Nie mam

23 Lut 2018, 09:40

Mam koleżkę, który prowadzi warsztat samochodowy, zawsze jak coś trzeba wybieram sobie z katalogów delphi i mi po hurtowych cenach później sprzedaje. W necie nawet w najtańszym sklepie wyszło by mi drożej
cennyMarian
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 06 2010
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Citroen c4 picasso
Silnik: 1.6 HDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

01 Mar 2018, 14:51

Części kupuję przez internet. Nie zawsze są to sklepy typowo motoryzacyjne. Czasem zdarza mi się ale rzadko podjechać do hurtowni motoryzacyjnej z reguły wychodzi drożej niż w necie z przesyłką za taką samą część ;/
Najdroższa hurtownia to chyba intercars tam ceny są z kosmosu nawet przy rabacie.
Cichy77
Aktywny

Zdjęcia: 7
Auto: Nie mam

13 Cze 2018, 12:02

Ja zamawiam w sklepie internetowym Ucando. Ostatnio kupowałem nawet https://www.ucando.pl/p/sciana-boczna-klokkerholm-6036591/N-ZRVSYQW7KGA-901. Przesyłka była bardzo duża, ale przyszła w krótkim czasie. Jeśli ktoś nie ma czasu na długie poszukiwania po sklepach stacjonarnych to polecam!
Grzesiek321
Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 11 2006
Auto: Ford Focus
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi AI remote parking pilot - garage pilot Audi AI remote parking pilot - garage pilot
    Funkcja automatycznego parkowania Audi AI remote parking pilot oraz funkcja automatycznego wjazdu do garażu Audi AI remote garage pilot znacznie ułatwiają parkowanie. Systemy samoczynnie wprowadzają pojazd na równoległe ...
    "Highway Hero" Mercedes-Benz Actros 2551 6x2 "Highway Hero" Mercedes-Benz Actros 2551 6x2
    Podczas 65. targów pojazdów użytkowych w Hanowerze uwagę zwiedzających przyciągnął niepowtarzalny Actros w kolorze jadowitej zieleni, zaparkowany przy wejściu do świata samochodów użytkowych Daimler Trucks. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rage-Race 2009
      Porównanie: Honda Prelude V, Hyundai Coupe II, Peugeot 406 Coupe, Toyota Celica VII
      Dorota Gardias i Adam Kornacki
      Mohawk Warrior - Monster Truck ostre lądowanie