Części do samochodów - gdzie kupujecie ?

21 Gru 2016, 08:37

Moim zdaniem jeżeli chcemy kupić części samochodowe w dobrych cenach, na pewno warto wybrać takie sklepy jak autocraft24.pl . Znajdziemy tam bowiem ogromny wybór produktów do poszczególnych marek, jak również chemię samochodową czy akcesoria. Przy czym w razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze możemy liczyć na rzeczową pomoc obsługi.
Andrzej36
Nowicjusz
 
Posty: 18
Auto: Ford

25 Gru 2016, 02:17

ja od lat kupuje na Domino24 i sobie chwale
kryształ
 

27 Gru 2016, 14:14

Popieram Pana Andrzeja sklep Auto Craft jest godny polecenia.
Miła obsługa niskie ceny i szybka dostawa.
marian5
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 05 05 1995
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Audi A4 B7

17 Sty 2017, 22:10

Mi ostatnio bardzo pomógł portal 123czesci.pl - szukają potrzebnych części u dostawców w całej Polsce. potrzebowałam lusterka do mojego forda i dali mi namiary na dostawców z nowymi lusterkami i z używkami. przysłali na maila 5 ofert - sama wybrałam od kogo chcę kupić i kontaktowałam się już bezpośrednio z wybranym dostawcą.
jakobieta1
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 01 1996
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: ford

18 Sty 2017, 11:23

Jeżeli chodzi o części do samochodu to ja zamawiam je zazwyczaj w dobrych sklepach internetowych co do których mam zaufania, a jako stały klient mogę też liczyć na rabaty, co jest dodatkowym plusem.
Bracks
Nowicjusz
 
Posty: 34
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Citroen c5
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

26 Sty 2017, 13:20

Części warto kupować przez internet, wybór jest znacznie większy, niż w zwykłych sklepach, a ceny niższe, trzeba tylko upewnić się co do sprzedawcy. Akcesoria do samochodów także warto kupować w sieci. Jeśli potrzebne są wam torby do samochodu, to polecam te marki KJUST - są wymiarowo dopasowane pod konkretne auta, dzięki czemu idealnie wpasowują się do bagażnika, w czasie podróży ma to spore znaczenie.
adamm90
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 01 01 1990
Auto: Opel Astra Sedan
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    [A] Matiz 0,8 / Seicento 0.9 / 106 1,0 / Lupo 1,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód segmentu A - pojemność silnika do 999ccm - modele z ok. 2000r. Wytypowane modele do zestawienia: - Daewoo Matiz 0,8 - 51KM - Fiat Seicento 0,9 - 39KM - Peugeot 106 1,0 - ...
    Lexus LC Convertible - co o nim wiemy?
    Chociaż Lexus ma duże doświadczenie w budowaniu kabrioletów, japońska marka od kilku lat nie oferuje samochodów tego typu. Wygląda jednak na to, że wszystko już wkrótce się zmieni za sprawą Lexusa LC ...

01 Lut 2017, 19:43

Witam wszystkich. Czy ktoś może ma u siebie prywatnie stół warsztatowy? Taki jak ten:

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


(lub podobny). Czy warto taki sobie sprawić do domu? Bardzo dużo robię na własną rękę w garażu. Mam bardzo dużo narzędzi i elementów i nie mam już gdzie tego trzymać. Może ktoś doradzi jaki wybrać?
kuto21
Nowicjusz
 
Posty: 27
Auto: Skoda fabia

10 Lut 2017, 12:52

Od jakiegoś czasu zamawam na imoto. Serwis jest niby nowy ale już i tak sporo części można tam kupić.
KaMykk
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 02 04 1985
Auto: Hyundai

15 Lut 2017, 13:25

Ostatnio kupowałem alusy sparco i kilka kosmetyków do auta. Powiem ci, że trafiłem na całkiem fajne ceny i żadnych problemów z przesyłką. Przez internet się teraz opłaca załatwiać takie rzeczy :)
piegus
Początkujący
 
Posty: 98
Auto: fiat

22 Lut 2017, 20:20

hmmmm ja ostatnio kupilem oleje i filtry od LucArt i wydaja sie spoko - nie wiedzialem o ich istnieniu i w sumie nic dziwnego bo maja jeszcze malo punktow sprzedazowych. A tak swoja droga jaki waszym zdaniem jest najlepszy olej ?
qvickreal
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 17 05 1993
Auto: Opel Astra
Silnik: 1.8 TDI
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1983

24 Mar 2017, 16:52

Ja najczęściej kupuje przez serwisy ogłoszeniowe, od prywatnych ludzi. Można często kupić w bardzo dobrych cenach części. Ostatnio szukałam ciekawych miejsc właśnie apropo części i natrafiłam na stronę https://imoto.zone/ . Tam po zarejestrowaniu numeru VIN samochodu serwis automatycznie dopasowuje części do niego i wskazuje najkorzystniejsze oferty. Jak dla mnie super opcja ;)
Adamila021
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 11 02 2006
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Toyota Yaris
Silnik: 1.6
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

26 Mar 2017, 22:17

Ktoś z was w ogóle kupował używane auto części na szrotach lub skupach pojazdów? Nie chodzi mi oczywiście o układ hamulcowy, albo zawieszenie. Raczej mam na myśli drobnostki takie jak reflektory, lusterka albo elementy karoserii. Muszę wymienić pęknięte lusterko od strony pasażera i nie wiem jak to najlepiej rozwiązać. Czy jeśli znajdę odpowiedni kolor, to lepiej kupić tańsze na szrocie, czy od razu nowe oryginalne?
ankowski
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 17 06 2012
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Toyota Avensis

29 Mar 2017, 16:03

Mechanik ściąga na swoje konto.
Marek99
Początkujący
 
Posty: 151

15 Kwi 2017, 16:17

Tutaj "Germaz-Bis" można kupić we Wrocławiu.
Germaz
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Mazda 3 B1

18 Kwi 2017, 09:40

Ogólnie to kupowałem na razie tylko szyby samochodowe i korzystałem z usług Szyby24. Jeżeli chodzi o inne akcesoria to na razie odpukać nie byłem zmuszony do tego.
adamjanicki
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Poznań
Prawo jazdy: 01 05 2015
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Opel Corsa
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007