Czy warto inwestować w Daihatsu

Czy warto inwestować w Daihatsu

25 Lut 2015, 12:34

Dzień Dobry wszystkim. Mój kolega posiadał kiedyś auto marki Daihatsu i zaimponowało mi to, że praktycznie w ogóle się nie psuł, a jakość wykonania elementów była o niebo lepsza od topowych producentów. Zastanawiam się nad teraz nad zakupem drugiego auta firmy Daihatsu dla żony. Będzie to albo Sirion z 2000 albo Teiros z 2001. Samochód na pewno będzie miał napęd na 4 koła oraz automatyczną skrzynię biegów. Na pewno istnieje potrzeba wymiany łańcucha rozrządu oraz kilku kosmetycznych napraw. Czy uważacie, że warto inwestować w takie rozwiązania? Jak jest z dostępnością części zamiennych? Czy istnieje kompatybilność z częściami Toyoty?
A oto moje pierwsze przemyślenia
[link wygasł]
[link wygasł]

Pozdrawiam,
Krkrk
Krkrk
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1985
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Mazda 2
Silnik: 108 KM / 79 kW
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2006

Re: Czy warto inwestować w Daihatsu

25 Lut 2015, 17:47

Jak dla mnie to nie warto kupować daihatsu gdyż za tą kwotę można mieć coś lepszego i z większym zapleczem części zamiennych.
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900 39 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: Czy warto inwestować w Daihatsu

25 Lut 2015, 19:29

kupić możesz kupić, może nie będzie jakoś kapryśne czy drogie ale jak coś padnie nietypowego to będzie problem, bo mechanicy tego nie znają i weź to potem sprzedaj ;)
W tej cenie wolałbym szukać normalnego SUVa jak np. Kia Sportage czy Toyota Rav-4
Zapraszam do dyskusji o gustach:
nowosci-na-rynku-samochodowym-vf52.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 382
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LS - limuzyna dla Prezesa Lexus LS - limuzyna dla Prezesa
    Limuzyny pełnią nie tylko funkcję reprezentatywną. Z jednej strony są to samochody naszpikowane najnowszą technologią i rozwiązaniami inżynieryjnymi, z drugiej – najlepsze modele oferują coś więcej, niż tylko technikę. ...
    SKODA Superb - nowy wygląd i mniejsze zużycie paliwa SKODA Superb - nowy wygląd i mniejsze zużycie paliwa
    SKODA rozpoczyna kolejny etap swojej ofensywy modelowej SKODĄ Superb. Model flagowy marki imponuje atrakcyjnymi nowymi elementami stylistyki SKODY, świeżym wnętrzem i ulepszonymi funkcjami. Zużycie paliwa i emisja CO2 oferowanych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Seat Toledo 2012, widok z góry
      Nissan 370Z Tuned Car - GT Academy Version
      Toyota Camry hybrid, samochód z klocków lego
      Volkswagen Corrado - 190 KM, 300 NM