Dokumenty z innej przyczepki

19 Gru 2020, 18:25

Witam.
Chciałbym rozwiać moje wątpliwości w jednej kwestii. Otóż mam dokumenty z przyczepki marki Stim. Niestety sama przyczepka się rozleciała a dokumenty zostały. Czy mogę z tymi dokumentami jeździć z inną przyczepką typu SAM czy też innej marki?
Domino1221
Nowicjusz
 
Posty: 4

19 Gru 2020, 18:32

Tu nie ma co rozwiewać, czy uważasz że możesz tablice rej ze swojego auta założyć do auta sąsiada i legalnie jeździć jego samochodem? No chyba nie bardzo
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16105
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

19 Gru 2020, 18:33

Ale przekładając rejestrację i tabliczkę znamionową. Czy na takiej zasadzie można taką przyczepką jeździć
Domino1221
Nowicjusz
 
Posty: 4

19 Gru 2020, 18:37

Domino1221 napisał(a):Ale przekładając rejestrację i tabliczkę znamionową.
Widzę że masz problemy z pamięcią.....Czy wg.Ciebie to wszystko... :?: Najważniejsza rzecz która jest do sprawdzenia: numer ramy...... :!: :!:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6170
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

19 Gru 2020, 18:40

Na ramie nie ma żadnego numeru. Jest jedynie tabliczka znamionowa zamontowana na nitach.
Domino1221
Nowicjusz
 
Posty: 4

19 Gru 2020, 18:46

Domino1221 napisał(a):Na ramie nie ma żadnego numeru.
Jeżeli tak wszystko kumasz to po co poruszasz ten temat......To jest forum doradców którzy służą pomocą w rozwiązywaniu takich czy innych problemów a nie forum gdzie uzyskasz informację jak dokonać przekrętu..... :!: Dotarło do mózgu..... :!: :!:
Ps. mialem z tym do czynienia w czasie kiedy pracowałem i nie widzę problemu żeby jeszcze ten temat drążyć....... :!: :!:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP
 
Posty: 6170
Miejscowość: Polska
Prawo jazdy: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Volkswagen T5 4MOTION
    Napędzane na wszystkie koła Volkswageny T5 - Transporter, Caravelle, Multivan i California cieszą się coraz większą popularnością. Dla 4MOTION z 6-biegową przekładnią manualną do wyboru są silniki TDI o mocy 103 kW/140 KM ...
    Volkswagen i Porsche łączą siły
    Przyspieszony proces integracji umożliwi połączenie działalności związanej z produkcją samochodów już z dniem 1 sierpnia 2012 - Volkswagen Group w pełni przejmuje kontrolę nad działalnością Porsche uzyskując pozostałe ...