Eliminujmy pijków za kierownicą

25 Sty 2021, 11:19

Ja jeśli na drugi dzień wiem że będę jeździć to nie pije ... wolę nie ryzykować...
hopusek
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Auto: Audi A3 8P
Silnik: 2.0 TDI
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

26 Sty 2021, 11:38

hopusek napisał(a):Ja jeśli na drugi dzień wiem że będę jeździć to nie pije
To jest dobre podejście :ok:

Generalnie alkomaty używają ci co dużo piją i chcą jak najszybciej później wsiąść za kierownicę. Nawet jak alkomat pokaże możemy już prowadzić to nie zawsze powinniśmy bo nasz stan może być jeszcze kiepski.
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 12

01 Lut 2021, 13:28

nigdy nie zrozumiem jak po %% może wsiadać do auta ...
dolkamil
Obserwowany

02 Lut 2021, 13:46

Dokładnie, bardzo szanuję ludzi z własnym alkomatem, jestem w stanie zaufać takiemu człowiekowi.
malmon3
Aktywny

02 Lut 2021, 14:43

Dobrze, że niektórzy mają chociaż taką świadomość i badają się po %%% wieczorze :ok:
kamilrom
Nowicjusz

21 Lip 2021, 10:24

Ja też nie wsiadam za kółko na kacu i nie mam alkomatu ale po prostu wiem jak się czuje. Nawet jak by mi nic nie wyszło to po mocniejszej imprezie człowiek nie czuje się dobrze i nie jest w stanie się dobrze skoncentrować na drodze
Adek84
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczna zmiana pasa ruchu - martwe pole w lusterku
    W ubiegłym roku nieprawidłowa zmiana pasa ruchu była przyczyną 480 wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących(1). Manewr ten wykonujemy tak często, że łatwo możemy zapomnieć się i nie skontrolować wcześniej ...
    Mobilność elektryczna w BMW Group ma już 40 lat
    Pod koniec 1975 eksperymentalny pojazd zbudowany w oparciu o BMW LS oraz wyposażony w nowe akumulatory oraz nowy silnik elektryczny zaczął przynosić pierwsze rezultaty. Następnie, w roku 1980, zapoczątkowany został projekt ...

• 21 Lip 2021, 11:02

Ja nie potrzebuje alkomatu bo nigdy nie pije. Ale nie rozumiem jak niektórzy mogą po piasku siadać za kółko. Auto to super wynalazek i stracić uprawnienia jednocześnie tracąc niezależność transportową to największa głupota
    ineedl
    Zaawansowany

Zdjęcia: 84
    Prawo jazdy: 01 02 2019
    Auto: Peugeot 206
    Silnik: 1.1 60KM
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2002