Eliminujmy pijków za kierownicą

Re: Eliminujmy pijków za kierownicą

09 Wrz 2017, 09:33

mega słabe to jest. Mój ojciec miał skasowany cały przód, bo uciekał na drzewo, by nie rozjechać pijaka :(
leti
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 02 2017
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: nie mam

09 Wrz 2017, 10:23

Co prawda to nie pijany za kierownicą ale posłuchajcie. Moj znajomy przeżył ciekawą historię ( w sumie dla niego nie ciekawa). Jechał nową zimą przez jakieś wioski gdzie były zaspy na drogach. Ale ktoraś zaspa okazała się nie być zaspą, był to starszy pan nagrzany który wywrócił się na środku drogi i tak leżał i go snieg przysypał. Kumpel go potrącił, gość zmarł. Dla niego zabrali prawko auto na parking policyjny, jego do więzienia do wyjaśnienia sprawy. Puki sekcja zwłok i cała reszta to koleżka przesiedział prawie 2 tyg. Bo okazało się że starszy pan nagrzany zmarł wcześniej a nie podczas zdarzenia. Nieszczęście go dopadło i dużo problemów a tylko dlatego że pijaczek postanowił z buta do domu w zamieć śnieżna wrócić :/
Ostatnio edytowany przez Kao, 10 Wrz 2017, 10:09, edytowano w sumie 1 raz
Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Prawo jazdy od: 05 04 2008
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: BMW i Jeep Grand Cherokee WG
Silnik: 530i, 4.0 R6
Paliwo: Benzyna

09 Wrz 2017, 10:55

Dla obu smutna historia, ale przeraża co alko robi z ludźmi, naprawdę nie mozna napic sie w domu kiedy nie wsiada sie do auta czy na rower... :?
leti
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 02 2017
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: nie mam

25 Wrz 2017, 22:08

Może się komuś przyda adres: wirtualnyalkomat.com. Czasem sprawdzam po jakim czasie mogę prowadzić. Co do zalanych w trupa za kołkiem mam radykalne rozwiązania - zabierać auto, wsadzać do więzienia i karać wysokimi grzywnami.
Arktyczny
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 04 1977
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Skoda Octavia
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

24 Paź 2017, 09:30

Arktyczny napisał(a):Może się komuś przyda adres
Nie polecam błędne dane podaje sprawdzał mój znajomy któremu pokazało że może prowadzić a jak podjechaliśmy na komendę Policji żeby sprawdzić to stężenie wyszło jeszcze dwa razy ponad normę. Najlepszą opcją jeżeli nie pijemy dużo jest min. 12 godzin przerwy, a jak naprawdę dużo to musimy liczyć przynajmniej jeden dzień abstynencji. Tu nie ma co się oszukiwać ale organizm ciężko pracuje żeby się pozbyć tych procentów a to wpływa niekorzystnie na nas samych.
Zresztą, myślę że jak ktoś pije rzadko to jest w stanie jeden dzień obyć się bez samochodu :)
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
    Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...
    MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce
    We wrześniu MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce. Był to jednocześnie jeden z najlepszych miesięcy dla marki w tym roku. Wzrost w stosunku do sierpnia świadczy o wysokim, a przede wszystkim stabilnym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7