Format Blow Sirocco 500

Format Blow Sirocco 500

07 Lip 2017, 07:15

Cześć.
Posiadam starszą nawigację Blow Siriocco 500
Windows CE 6.0
Oraz najnowszą wersję Auto Mapa Polska XL zainstalowana na pamięci urządzenia a nie na karcie micro SD.

Ostatnio nawigacja jest "zamulona" i często próbuje mnie wyprowadzić w pole. Denerwuje mnie Krzysiek gdy mówi "ze mną na pewno dojedziesz do celu" kłamczuch jeden :-)
Kontaktowałem się z serwisem Blow gdzie polecono mi wgranie nowego oprogramowania tą metodą:

Pobierz oprogramowanie z linku a następnie:

Instrukcja instalacji oprogramowania:
1. Pobierz plik i rozpakuj na komputerze
2. Sformatuj kartę microSD (nie większą jak 4GB) w formacie FAT
3. Wyłącz nawigację. Skopiuj rozpakowane pliki na kartę pamięci microSD.
4. Podłącz nawigację GPS do ładowarki sieciowej, włóż do slotu kartę pamięci ze skopiowanymi plikami, a następnie za pomocą rysika naciśnij przycisk Reset w urządzeniu - zostanie uruchomiony proces wgrywania oprogramowania.
5. Po zakończeniu procesu urządzenie zrestartuje się.
6. Należy przeprowadzić kalibrację ekranu. Kalibrację należy zatwierdzić poprzez kliknięcie rysikiem w dowolne miejsce ekranu.
7. Należy ustawić ścieżkę dostępu do oprogramowania nawigacyjnego.

Więc pobieram oprogramowanie robię tak jak powyżej ale w momencie gdy wciskam rysikiem RESET (czyt. pkt 4) urządzenie natychmiast się wyłącza i nic się nie dzieje pokazuje się tylko proces ładowania baterii.

Chciałbym wgrać ten firmware ale nie wiem co się dzieje:
mam kartę microSD 2gb
formatuję ją na FAT
oprogramowanie rozpakowałem zip na kompie i wgrałem na kartę

Chciałbym także usunąć auto mapę z urządzenia i zainstalować na karcie microSD tym razem.

Czy jeżeli podłączę nawigację do komputera i pojawi się jako pamięć flash powiedzmy dysk "F" i ja to sformatuje (fat32) to czy skasuję wtedy także oprogramowanie urządzenia?

Bardzo proszę o pomoc i radę bo nie chcę zepsuć.
Pozdrawiam
dinokajman
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 21 04 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Paliwo można produkować nawet z wody morskiej Paliwo można produkować nawet z wody morskiej
    Naukowcy z Uniwersytetu Stanforda opracowali nowatorską metodę produkcji wodoru z wody morskiej z użyciem energii elektrycznej. Rozpowszechnione dziś elektrolizery wymagają stosowania czystej wody, gdyż woda morska powoduje ...
    Jak przygotować się do podróży kamperem? Jak przygotować się do podróży kamperem?
    Jeśli chcesz podróżować całą rodziną lub z przyjaciółmi to całą masę pozytywnych wrażeń dostarczy jazda z przyczepą kempingową lub kamperem. Gdy czujemy zmęczenie, lub spodoba nam się okolica – spędzamy ...

•