Fragment podwozia odpadł...

Fragment podwozia odpadł...

19 Sty 2018, 18:53

Podczas skrętu zahaczyłem podwieziem(przodem lewej strony) o wystający fragment studzienki kanalizacyjnej. Usłyszałem przeraźliwy dźwięk otarcia podwozia o studzienkę. Gdy wysiadłem z auta by zbadać sytuacje, na wystającym fragmencie studzienki był widzoczny odprysk, a obok leżał plastikowy element(był nieduży i miał nieregularny kształt), fragment plastiku był brudny i lekko obdarty. Czy to możliwe, ze po kontakcie mojego podwozia ze studzienka mogło coś takiego odpaść? Dodam, ze auto normalnie się porusza i nic się z nim nie dzieje, a też nie mam tej pewności, czy to na pewno element od mojego auta.
Em123
Obserwowany

Auto: Twingo
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Fragment podwozia odpadł...

19 Sty 2018, 19:31

Nawet nie napisałeś o jakie auto chodzi, zajrzyj pod auto i zobacz czy niczego nie brakuje może to byc część osłony plastikowej podwozia lub silnika
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Alfa Romeo GTV Jaguar X-type
Silnik: 2.0 V6 TURBO, 2.0 D
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Silnik 5.0 V8 2UR-GSE - Lexus Silnik 5.0 V8 2UR-GSE - Lexus
    Silniki samochodów luksusowej japońskiej marki słyną z doskonałej kultury pracy, niezawodności i znakomitych osiągów. Jednak prawdziwą dumą Lexusa jest 2UR-GSE – pięciolitrowy, wolnossący silnik V8, napędzający ...
    Czy samochody hybrydowe boją się mrozu? Czy samochody hybrydowe boją się mrozu?
    Brytyjska Toyota przez 24 godziny mroziła crossovera Toyota C-HR Hybrid w temperaturze -20 stopni, systematycznie polewając go wodą. W efekcie samochód pokrył się grubą warstwą lodu. Mimo to hybrydowy crossover bez ...

•  
    • radio
      Fiat 500L Beats Edition
      Autosacrum 2006
      BMW X4