Fragment podwozia odpadł...

Fragment podwozia odpadł...

19 Sty 2018, 17:53

Podczas skrętu zahaczyłem podwieziem(przodem lewej strony) o wystający fragment studzienki kanalizacyjnej. Usłyszałem przeraźliwy dźwięk otarcia podwozia o studzienkę. Gdy wysiadłem z auta by zbadać sytuacje, na wystającym fragmencie studzienki był widzoczny odprysk, a obok leżał plastikowy element(był nieduży i miał nieregularny kształt), fragment plastiku był brudny i lekko obdarty. Czy to możliwe, ze po kontakcie mojego podwozia ze studzienka mogło coś takiego odpaść? Dodam, ze auto normalnie się porusza i nic się z nim nie dzieje, a też nie mam tej pewności, czy to na pewno element od mojego auta.
Em123
Obserwowany

Auto: Twingo
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Fragment podwozia odpadł...

19 Sty 2018, 18:31

Nawet nie napisałeś o jakie auto chodzi, zajrzyj pod auto i zobacz czy niczego nie brakuje może to byc część osłony plastikowej podwozia lub silnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, E60, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwsze na świecie seryjne czujniki parkowania Pierwsze na świecie seryjne czujniki parkowania
    Pierwsze na świecie seryjne czujniki parkowania – Toyota Corona EX – styczeń 1982. Innowacyjne rozwiązanie nie zawsze oznacza rewolucję technologiczną w motoryzacji, jednak zwiększa komfort, a czasem także i bezpieczeństwo ...
    Mazda CX-5 - zwiększenie produkcji Mazda CX-5 - zwiększenie produkcji
    Mazda Motor Corporation poinformowała o planach zwiększenia produkcji Mazdy CX -5 z 200 000 do 240 000 egzemplarzy rocznie, dzięki uruchomieniu linii produkcyjnej tego modelu także w Zakładzie Ujina nr 1, obok Zakładu Ujina ...

•