Fragment podwozia odpadł...

Fragment podwozia odpadł...

19 Sty 2018, 17:53

Podczas skrętu zahaczyłem podwieziem(przodem lewej strony) o wystający fragment studzienki kanalizacyjnej. Usłyszałem przeraźliwy dźwięk otarcia podwozia o studzienkę. Gdy wysiadłem z auta by zbadać sytuacje, na wystającym fragmencie studzienki był widzoczny odprysk, a obok leżał plastikowy element(był nieduży i miał nieregularny kształt), fragment plastiku był brudny i lekko obdarty. Czy to możliwe, ze po kontakcie mojego podwozia ze studzienka mogło coś takiego odpaść? Dodam, ze auto normalnie się porusza i nic się z nim nie dzieje, a też nie mam tej pewności, czy to na pewno element od mojego auta.
Em123
Obserwowany

Auto: Twingo
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Fragment podwozia odpadł...

19 Sty 2018, 18:31

Nawet nie napisałeś o jakie auto chodzi, zajrzyj pod auto i zobacz czy niczego nie brakuje może to byc część osłony plastikowej podwozia lub silnika
Jeep Grand Cherokee by Kao https://www.forumsamochodowe.pl/nowy-nabytek-kao-jeep-grand-cherokee-vt103201.htm

Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jeep Grand Cherokee WG
Silnik: 4.0
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    Nowy model Hyundai Santa Fe Nowy model Hyundai Santa Fe
    Całkowicie Nowy Hyundai Santa Fe reprezentujący segment D-SUV trafił właśnie do polskich salonów. Nowa generacja tego eleganckiego samochodu oznacza dla Klienta odważny design, maksymalny komfort, wysoką jakość wykonania ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ferrari 458 Spider, żółty kolor
      Wyścig żużlowy, J.Hampel
      BMW E30, lotnisko, drift, 6
      Motocykle storehouse