Golf V 2.0 Diesel Problem z zodpalaniem

Golf V 2.0 Diesel Problem z zodpalaniem

01 Cze 2015, 09:48

Witam mam pewien problem jesli auto postoi troche dłuzej to ma problem z odpaleniem jak na załączonym filmiku

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

dodam że miesiąc temu regenerowałem rozrusznik i to właśnie po tym zaczęło tak palić .. czego to moze byc przyczyna :oops: :?: :?:
lkzagan
Obserwowany

Prawo jazdy od: 19 11 1988
Auto: Golf v
Silnik: 2

Re: Golf V 2.0 Diesel Problem z zodpalaniem

03 Cze 2015, 11:58

Jak dla mnie, to warto sprawdzić najpierw akumulator. A jeśli z nim wszystko OK, to jednak znów rozrusznik...
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Scania serii R - najmocniejszy seryjny 730-konny silnik Scania serii R - najmocniejszy seryjny 730-konny silnik
    Podczas majowej prezentacji Scanii w Trier (Niemcy) poznaliśmy nową serię R wyposażoną w silniki V8. Wśród prezentowanych samochodów musiała oczywiście być Scania R z 730-konnym silnikiem. Jest to obecnie najmocniejszy ...
    Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną? Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną?
    Zderzenie samochodu ze zwierzęciem wybiegającym na jezdnię może skończyć się tragicznie zarówno dla zwierzęcia jak i pasażerów pojazdu. W 2013 roku policja odnotowała aż 179 wypadków z udziałem zwierząt, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor Show
      1/4 mili Bemowo
      Opel Vectra B, silnik
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009