Jaki samochod do jazdy na codzien

Re: Jaki samochod do jazdy na codzien

25 Lut 2015, 18:12

Bielu92 napisał(a):zaproponowal mi chipa do ok 140 KM, bo z tego co wiem silniki 1.9 sa trwalsze niz 2.0, co myslicie?

ten 1,9TDI nie jest taki super mega trwały jak stare tedeiki, bo to inna jednostka wspólna tylko pojemnością. Ja bym nie pakował się w to szczególnie, że większość tych aut ma już dawno lata świetności za sobą (takie czasy)

Ode mnie Lexus IS200 - napęd na tył jest spoko :ok: ... i nie, nie jest niebezpieczny. A jak nie dasz się przekonać to Opel Vectra 2,0T lub Renault Laguna II po fl 2,0
co do Twoich propozycji - Passat tylko z 1,8T, Leon nie ma dobrych benzyniaków, a w Volvo szukaj benzyniaka powyżej 2l, bo jest super :yes:
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 113
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota TS050 Hybrid po raz pierwszy w Silverstone Toyota TS050 Hybrid po raz pierwszy w Silverstone
    W weekend 16-17 kwietnia zaczynają się Mistrzostwa Świata FIA w wyścigach długodystansowych (FIA World Endurance Championship). W 6-godzinnym wyścigu w Silverstone w Wielkiej Brytanii Toyota GAZOO Racing wystawi nowy bolid, ...
    Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych
    Specjalnie dla Was przygotowaliśmy porównywarkę pod nazwą "Okazje" na której znajdziecie produkty związane z motoryzacją w najlepszych cenach. Opony, felgi, kosmetyki samochodowe, nawigacje, rejestratory jazdy, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11