Klimatyzacja seat cordoba.

Klimatyzacja seat cordoba.

19 Cze 2011, 10:03

Witam zakupiłem seata cordobe 1994r i na aukcji było napisane że ma klimatyzację ale ja jakoś jej nie mogę dojrzeć. Czy to był tylko taki bajer z tą klimą czy jest na prawdę bo w wielu aukcjach spotykam w opisie ''klimatyzacja''
limak3004
Nowicjusz

Miejscowość: sieradz

Re: Klimatyzacja seat cordoba.

20 Cze 2011, 09:05

Sformułuj pytanie poprawnie, bo z tego bełkotu który napisałeś nie wiadomo o co tobie chodzi.
Chcesz się dowiedzieć czy były wersje z klimatyzacją? Tak były.
Co to znaczy

"jakoś jej nie mogę dojrzeć"?

Masz sprężarkę, skraplacz ,przycisk na panelu nawiewu AC?
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

20 Cze 2011, 14:59

''jakoś jej nie mogę dojrzeć'' Chodziło mi tu właśnie o ten przycisk i tą sprężarkę ale nie wiem gdzie jej szukać i jak wygląda. Ale nie mam tego przycisku na panelu;/
limak3004
Nowicjusz

Miejscowość: sieradz

20 Cze 2011, 20:38

Bez przesady klima to nie igła trudno jej nie zauważyć.Sprężarka jest napędzana paskiem i tam jej szukaj.Jest jeszcze chłodnica,skraplacz ,rurki, przewody jak jest to wszystko widać.Albo wrzuć fotkę komory silnika i panelu sterowania ogrzewaniem.
kant95
Zaawansowany

Miejscowość: lublin
Prawo jazdy: 01 01 1981
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda na suwak - czy teoria idzie w parze z praktyką? Jazda na suwak - czy teoria idzie w parze z praktyką?
    Minął już ponad miesiąc od wejścia przepisów nakazujących jazdę na suwak. Sprawdziliśmy jak to wygląda w rzeczywistości poruszając się w Warszawie w godzinach szczytu czy faktycznie kierowcy respektują tą zmianę. Jazda ...
    Toyota SA 1949 rok Toyota SA 1949 rok
    Pierwszy powojenny samochód Toyoty to właśnie niewielki SA. Model istotny, ponieważ przez następne 15 lat Toyota była znana właśnie z tego rodzaju aut. Toyota SA to jeden z pierwszych niewielkich samochodów, ...

•