Kolejny projekt czyli m3 e36

27 Gru 2020, 11:16

No i cóż, słupek już był poskładany ale coś za ciasno się obraca :angry: tak to jest jak sam nie sprawdzisz. Musiałem rozebrać wszystko i dać do sprawdzenia blok i wał bo coś mi się wydaje że nie jest w osi.

Udało mi się za groszaki kupić całe wnętrze w Pl, fotele i boczki jadą do odnowienia, resztę jakoś muszę zwieźć do Francji.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 80
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km

27 Gru 2020, 14:53

Kao napisał(a):Musiałem rozebrać wszystko i dać do sprawdzenia blok i wał bo coś mi się wydaje że nie jest w osi.
No to lipa, daj znać co z tego wyjdzie.
Kao napisał(a):Udało mi się za groszaki kupić całe wnętrze w Pl, fotele i boczki jadą do odnowienia
To tylko renowacja obecnego poszycia czy robisz całe od nowa wszystko?
Rokiko
Stały forumowicz

Zdjęcia: 11

27 Gru 2020, 15:57

Kao napisał(a): i cóż, słupek już był poskładany ale coś za ciasno się obraca tak to jest jak sam nie sprawdzisz. Musiałem rozebrać wszystko i dać do sprawdzenia blok i wał bo coś mi się wydaje że nie jest w osi.

Gdzie oddałeś słupek?
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

27 Gru 2020, 18:10

Jeszcze nigdzie, dopiero przed świętami rozebralem. Teraz mam tydzień urlopu to poszukam kogoś ogarniętego.

Rokiko napisał(a):To tylko renowacja obecnego poszycia czy robisz całe od nowa wszystko?

Nie zapadła jeszcze decyzja. W M było montowane vadery

A czasami ale rzadko sporty takie jakie kupiłem

Kupić vadery trzeba wydać 8 tys zł żeby kupić coś w porządnym i to za same fotele à w kolorze zielonym się nie spotkałem w ogłoszeniach. Za ten zestaw co kupiłem dałem 1100 zł za fotele, dywan, boczki, podsufitkę i wszystkie plastiki.
Rozmawiam z jedną firma która podejmie się przeróbka tych sportów na repliki vaderow tylko zastanawiają się nad ceną usługi. Zobaczymy co z tego wyjdzie, na to jest jeszcze dużo czasu priorytet to mechanika.
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

27 Gru 2020, 18:19

Kao napisał(a):Teraz mam tydzień urlopu to poszukam kogoś ogarniętego.

W pl czy w fr? :ok:
szybki
Moderator - Tuning

27 Gru 2020, 18:56

W pl mam kogoś ale trochę skoplikowane worzenie tam i z powrotem ale jak nie będzie wyjścia to i do pl pojedzie, wolę dłużej poczekać niż dać tutaj tym partaczom. Swoją drogą jak tutaj komuś powiesz że przy wymianie UPG należy głowicę sprawdzić z planować bo będą pukać się w czoło :mrgreen: takie spece.

Kiedyś do gościa zaniosłem głowicę na obróbkę to jedynie co to zrobił planowanie, nawet głowicy nie umył już nie wspomnę o sprawdzaniu szczelności czy docieraniu zaworów
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak powinien zadbać o wzrok kierowca podczas jazdy samochodem?
    Zmęczenie wzroku dotyka większości z nas, codziennie serwujemy naszym oczom długie godziny przed ekranem komputera czy smartfona. Podobny wpływ na nasz wzrok ma intensywne obserwowanie drogi podczas pokonywania długiej trasy ...
    Japońskich producentów hybryd czeka rekordowy rok
    W 2016 roku Toyota sprzedała na świecie 1,4 mln hybryd, zaś w tym roku jest na dobrej drodze do wyniku 1,5 mln egzemplarzy. Łącznie japońscy producenci, przede wszystkim Toyota i Honda, dostarczą w tym roku klientom prawdopodobnie ...

• 29 Gru 2020, 09:20

Kao napisał(a):W pl mam kogoś ale trochę skoplikowane worzenie tam i z powrotem ale jak nie będzie wyjścia to i do pl pojedzie,

Jak coś to w okolicach Lublina mogę poszukać jakiegoś kontaktu :ok:
    szybki
    Moderator - Tuning

01 Sty 2021, 22:42

Narazie tutaj ruszę kontakty może uda się znaleźć kogoś z głową i nie ma miliony
    Kao
    Moderator
    Awatar użytkownika

26 Lut 2021, 21:30

No i miało być szybko bezproblemowo a okazało się że jedna stopa od wału blokuje, ustalono tyle że wał jest ok, blok jest ok a z niewiadomych przyczyn jedna stopa jest za ciasna. Wykrzywienie jej jest praktycznie nie możliwe więc to trochę dziwne, Francuzi jak to Francuzi rozkładają ręce i nie potrafią powiedzieć co dalej. Prawdopodobnie silnik musi pojechać do polskich magików, w Pl wszystko jest możliwe :ok: miało być szybko i bezproblemowo a tu to stopka to covid to śrubka to coś tam, czas leci à postępów brak.
    Kao
    Moderator
    Awatar użytkownika

27 Lut 2021, 09:12

Kao napisał(a):Prawdopodobnie silnik musi pojechać do polskich magików, w Pl wszystko jest możliwe

Tylko uważaj z tym "wszystko możliwe" bo potem są tłumaczenia "panie toż to nie fabryka wszystko jest możliwe".
    szybki
    Moderator - Tuning

27 Lut 2021, 10:01

Napewno większa szansa na wykombinowanie czegokolwiek niż za zachodzie.
    Trzeba by budę zacząć ogarniać ale mam pewną zasadę "nie ruszaj budy jak nie przemieszcza się o własnych siłach" już 2 razy popełniłem ten błąd :wink:
    Kao
    Moderator
    Awatar użytkownika