Kosmetyki nanotechnologiczne

01 Lis 2009, 19:19

czy ktos uzywa kosmetykow nanotechnologicznych?slyszalem ze potrafia zdzialac cuda czy to prawda?a moze znacie inne porzadne kosmetyki?
pitbullr7
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: konstancin leśny

02 Lis 2009, 19:44

Kupiłem ostatnio koncentrat płynu do spryskiwaczy nano f-my Arexons,zauważyłem kolosalną różnicę między nanotechnologią zawartą w płynie a zwykłymi płynami!
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8477
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

03 Lis 2009, 11:46

Kosmetyki z technologią nano są o wiele skuteczniejsze z prostej przyczyny. Skąłdają się z nanocząsteczek, które dzięki swojej wielkości idealnie wchłaniają sie we wszystkie zagłębienia czyszczonego materiału (np ubytki w karoserii) pokrywając wszelkie szczeliny - np. w przypadku środków ochronnych jak woski czy pasty np Tempo. Stąd płyn do spryskiwaczy nie powoduje rys na szybach, a wręcz je kryje, poprzez dosatnie się nanocząsteczek w mikroszczeliny.
K2
Początkujący
 
Posty: 55
Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

03 Lis 2009, 20:59

a ile trzeba bulnac za takie kosmetyki?
pitbullr7
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: konstancin leśny

07 Cze 2010, 15:25

pitbullr7 napisał(a):a ile trzeba bulnac za takie kosmetyki?


Ja ostatnio kupiłam w necie super nano produkt do szyb Niewidzialna wycieraczka - Rain Screen (po przekroczeniu 60 km/h w czasie deszczu nie trzeba używać wycieraczek, krople same uciekają z szyb). Za 250 ml zapłaciłam koło 40 zł ale się opłaca. Działa rewelacyjnie. W tym sklepie mieli też inne produkty nano technologiczne.
Primavera
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Poznań

07 Cze 2010, 15:51

To są cudowne produkty, które niezwykle dbają o twoje autko. Ja ostatnio nabyłem taki specjalny koncentrat do spryskiwaczy i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam! :wink:
Ostatnio edytowany przez motoras, 08 Cze 2010, 00:01, edytowano w sumie 1 raz
motoras
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Wawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Brytyjczycy wybrali najlepszą hybrydę
    Brytyjski portal Auto Trader przyznał Lexusowi NX 300h tytuł najlepszego samochodu hybrydowego na brytyjskim rynku. Nagroda została przyznana w ramach plebiscytu 2020 New Car Awards. Najlepszy w ogólnym rankingu W ...

19 Kwi 2015, 12:56

no te kosmetyki to nowość wiecie co ja chyba cos takiego kupię tak mi się wydaje przynajmniej tylko zastanawiam się jeszcze gdzie je kupic bo łazić po mieście za nimi mi się nie chce.. kiedyś na magmar car były dobe kosmetyki samochodowe sam nie wiem może tam zadzownie i się zobaczy.. bo te kosmetyki serio mają potencjał
kacperek98
Nowicjusz
 
Posty: 19
Prawo jazdy: 05 07 2008
Auto: Focus

03 Maj 2016, 19:35

kacperek na stacjach benzynowych jest mnóstwo kosmetyków typu niewidzialna wycieraczka, pasty tempo czy nano spryski do szyb.
dudek600
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 41
Zdjęcia: 8
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 11 04 2011
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Astra G/Audi A4 B5
Silnik: 1.6 101 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

04 Maj 2016, 13:40

Poszukaj w sklepach detailingowych, przez internet mozna spokojnie zakupic :)
zielonek
Aktywny
 
Posty: 490
Auto: P 206

24 Lip 2016, 20:25

jeśli chodzi o produkty nano wcale nie trzeba wydać majątku np powłoka ochronna lakieru kosztuje w okolicach 40 paru złotych a wystarczy na co najmniej 2 auta
warlock
Nowicjusz
 
Posty: 8
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Audi
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 1995

31 Lip 2016, 23:43

Dokładnie jak przedmówca podpowiada, już coraz więcej firm zaczyna tworzyć produkty z cząsteczkami NANOTECH. Ceny takich produktów to nieduży wydatek, szczególnie w sklepach internetowych.
Np. Produkt K2 TURBO 120 - Lekkościerna pasta woskowa to cena w granicach 7 PLN dostępna w sklepie internetowym, oraz w większym opakowaniu za 11zł.
zafon
Nowicjusz
 
Posty: 10
Prawo jazdy: 15 02 1988
Auto: Audi A3