Kosmetyki samochodowe

Re: Kosmetyki samochodowe

31 Gru 2016, 09:48

Witam!
Znacie może markę PULSAR? Wpadły mi w oko ostatnio produkty tej firmy, ale kompletnie jej nie znam, a wyglądają ciekawie i z tego co piszą w tym sklepie to są to całkiem niezłe produkty, ale jak zawsze lepiej poradzić się użytkowników. Liczę na opinie i wasze uwagi :) Pozdro!
sauerkraut
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 07 1975
Przebieg/rok: 42tys. km
Auto: laguna I
Silnik: v6 3.0 benzyna + lpg
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

31 Sty 2017, 12:01

Ja prowadzę myjnię samochodową i używam autokosmetyki z ProElite. Może nie jest to wybitnie najtańsza chemia, ale za to musimy patrzeć na dwie rzeczy – efekt po myciu, który jest super, a dwa wydajność, która jest też spora. Tak więc w gruncie rzeczy bardziej się opłaci zainwestować w lepsze rozwiązania. W dłuższej perspektywie wychodzi taniej.
saganqq25
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 03 1997
Przebieg/rok: 48tys. km
Auto: Opel Astra 3
Silnik: 1.9 CDTI ECOTEC 150K

12 Mar 2017, 00:31

Ja od dłuższego czasu nie kupuje już kosmetyków marketowych. Niby to niedorogie, ale działać tez nie działa :x Dałem się naciągnąc, a właściwie skusić tyle razy, że za tą kasę wyszłoby już coś porządnego. Teraz kupuje z takiej firmy https://sklep.hadwao.net/kosmetyki-samo ... linka.html i jeżelik chodzi o wosk specyfik do lakieru to jest genialny. Również całkiem niedrogi, a skuteczność nieporównywalna. Wszystkie robale po dłygich trasach schodzą bez tarcia i uszkadzania lakieru.
ferens90
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 02 2010
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Opel Vectra B
Silnik: 1.8
Typ: Kombi
Rok produkcji: 2000

17 Mar 2017, 12:57

no to powiem Ci że ja za proton z k2 płaciłem niewiele więcej i też bardzo sobie chwalę, to jest ten ich twardy wosk, bo tego w płynie też próbowałem ale jednak ten twardy jakościowo moim zdaniem lepiej wypada
piegus
Początkujący

Auto: fiat

17 Mar 2017, 15:18

Proton bardzo przyzwoity, ogólnie k2 zaczęło wydawac coraz lepsze środki, np. roton do felg, wspomniany proton czy akra do silnika. zmierzają w dobrym kierunku i są przede wszystkim polskim producentem ;)
zielonek
Aktywny

Auto: P 206

17 Mar 2017, 21:54

Hej :)
Niecały rok temu kupiłem auto z skórzaną tapicerką, chciałbym ją odnowić/wyczyścić zabrudzenia, auto marki bmw (chociaż nie wiem czy ma to jakiś znaczenie) skóra jest jasna i już widać że trochę zniszczona :/ jakie środki polecacie ?
Zdjęcia poniżej:

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Z góry dzięki za odp :)
Paula2708
Obserwowany

Auto: bmw e46
Silnik: 3.0
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ekstremalny wyścigowy samochód elektryczny Ekstremalny wyścigowy samochód elektryczny
    Marka Volkswagen zaprezentowała supersportowy model I.D. R Pikes Peak zasilany wyłącznie energią elektryczną. Łączna moc jego dwóch silników elektrycznych wynosi 500 kW (680 KM), moment obrotowy 650 Nm, auto ...
    Manualna czy Automatyczna - jaką wybrać skrzynię biegów? Manualna czy Automatyczna - jaką wybrać skrzynię biegów?
    Odpowiedź na tytułowe pytanie to jedna z ważniejszych decyzji, którą podejmuje się przy zakupie nowego samochodu. Za wyborem manualnej lub automatycznej skrzyni biegów mogą przemawiać argumenty czysto pragmatyczne, ...

• Re: Kosmetyki samochodowe

20 Mar 2017, 14:09

Witam ja w kosmetyki samochodowe zaopatruję się w sklepie w Krakowie konkretny sprzedawca uczciwe ceny szczerze polecam.
    konrad2017
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 07 1971
    Przebieg/rok: 10tys. km
    Auto: Golf VI
    Silnik: 1.6
    Paliwo: Diesel
    Rok produkcji: 2008

20 Mar 2017, 14:36

Paula2708 napisał(a):Niecały rok temu kupiłem auto z skórzaną tapicerką, chciałbym ją odnowić/wyczyścić zabrudzenia, auto marki bmw (chociaż nie wiem czy ma to jakiś znaczenie) skóra jest jasna i już widać że trochę zniszczona jakie środki polecacie ?

Osobiscie polecam preparaty firmy Colourlock, zabrudzenia są dosyć mocne, więc w cleaner raczej w wersji strong bym celował. Są gotowe zestawy ze szczotką, mikrofibrą, cleanerem (strong lub soft) + preparat konserwujący.
    zielonek
    Aktywny

Auto: P 206

02 Sty 2018, 13:05

Kosmetyki są ważne, ale pamiętaj też, żeby używać miękkich gąbek lub mikrofibry, bo inaczej pupka zbita i porysujesz lakier :no:
    osobiście kupuję kosmetyki samochodowe na Emso Chem, bo mają dobre ceny, a i wydajność, i jakość w porządku, więc czego chcieć więcej.
    Mich342
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 09 1983
    Przebieg/rok: >50tys. km
    Auto: Audi A6
    Paliwo: Diesel
    Skrzynia biegów: Automatyczna

06 Kwi 2018, 10:44

Jasne, że to czym nakładamy i jak rozprowadzamy dane kosmetyki jest bardzo istotne, polecam zaopatrzyć się w zestaw dobrych ściereczek aby nie porysować lakieru czy kokpitu wewnątrz auta.
    DeceAuto
    Nowicjusz

Auto: Audi A6
    Silnik: 1.8T
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Sedan/Limuzyna

• Warto przeczytać
    • Volkswagen Tiguan
      20170715 112252
      Przednie koło w górze, motor wystartował
      Volvo PV 544, 1962 rok