Kosmetyki samochodowe

Re: Kosmetyki samochodowe

31 Gru 2016, 09:48

Witam!
Znacie może markę PULSAR? Wpadły mi w oko ostatnio produkty tej firmy, ale kompletnie jej nie znam, a wyglądają ciekawie i z tego co piszą w tym sklepie to są to całkiem niezłe produkty, ale jak zawsze lepiej poradzić się użytkowników. Liczę na opinie i wasze uwagi :) Pozdro!
sauerkraut
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 07 1975
Przebieg/rok: 42tys. km
Auto: laguna I
Silnik: v6 3.0 benzyna + lpg
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

31 Sty 2017, 12:01

Ja prowadzę myjnię samochodową i używam autokosmetyki z ProElite. Może nie jest to wybitnie najtańsza chemia, ale za to musimy patrzeć na dwie rzeczy – efekt po myciu, który jest super, a dwa wydajność, która jest też spora. Tak więc w gruncie rzeczy bardziej się opłaci zainwestować w lepsze rozwiązania. W dłuższej perspektywie wychodzi taniej.
saganqq25
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 03 1997
Przebieg/rok: 48tys. km
Auto: Opel Astra 3
Silnik: 1.9 CDTI ECOTEC 150K

12 Mar 2017, 00:31

Ja od dłuższego czasu nie kupuje już kosmetyków marketowych. Niby to niedorogie, ale działać tez nie działa :x Dałem się naciągnąc, a właściwie skusić tyle razy, że za tą kasę wyszłoby już coś porządnego. Teraz kupuje z takiej firmy https://sklep.hadwao.net/kosmetyki-samochodowe/21-nano-glinka.html i jeżelik chodzi o wosk specyfik do lakieru to jest genialny. Również całkiem niedrogi, a skuteczność nieporównywalna. Wszystkie robale po dłygich trasach schodzą bez tarcia i uszkadzania lakieru.
ferens90
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 02 2010
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Opel Vectra B
Silnik: 1.8
Typ: Kombi
Rok produkcji: 2000

17 Mar 2017, 12:57

no to powiem Ci że ja za proton z k2 płaciłem niewiele więcej i też bardzo sobie chwalę, to jest ten ich twardy wosk, bo tego w płynie też próbowałem ale jednak ten twardy jakościowo moim zdaniem lepiej wypada
piegus
Początkujący

Auto: fiat

17 Mar 2017, 15:18

Proton bardzo przyzwoity, ogólnie k2 zaczęło wydawac coraz lepsze środki, np. roton do felg, wspomniany proton czy akra do silnika. zmierzają w dobrym kierunku i są przede wszystkim polskim producentem ;)
zielonek
Aktywny

Auto: P 206

17 Mar 2017, 21:54

Hej :)
Niecały rok temu kupiłem auto z skórzaną tapicerką, chciałbym ją odnowić/wyczyścić zabrudzenia, auto marki bmw (chociaż nie wiem czy ma to jakiś znaczenie) skóra jest jasna i już widać że trochę zniszczona :/ jakie środki polecacie ?
Zdjęcia poniżej:

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Z góry dzięki za odp :)
Paula2708
Obserwowany

Auto: bmw e46
Silnik: 3.0
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Irlandzka armia zamówiła 280 egzemplarzy Toyoty Land Cruiser Irlandzka armia zamówiła 280 egzemplarzy Toyoty Land Cruiser
    Irlandzkie siły zbrojne otrzymają solidne wsparcie. Ich szeregi wzmocni 280 japońskich krążowników lądowych, czyli terenowych Toyot Land Cruiser. Auta zostaną dostosowane do potrzeb wojskowych, a o ich wyborze do armii ...
    Jak bezpiecznie podróżować w ciąży? Jak bezpiecznie podróżować w ciąży?
    Kobiety spodziewające się dziecka powinny wiedzieć, jak bezpiecznie podróżować zarówno za kierownicą, jak i na fotelu pasażera. Jak więc podróżować bezpiecznie w ciąży? Oto nasze wskazówki: Pasy ...

• Re: Kosmetyki samochodowe

20 Mar 2017, 14:09

Witam ja w kosmetyki samochodowe zaopatruję się w sklepie w Krakowie konkretny sprzedawca uczciwe ceny szczerze polecam.
    konrad2017
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 15 07 1971
    Przebieg/rok: 10tys. km
    Auto: Golf VI
    Silnik: 1.6
    Paliwo: Diesel
    Rok produkcji: 2008

20 Mar 2017, 14:36

Paula2708 napisał(a):Niecały rok temu kupiłem auto z skórzaną tapicerką, chciałbym ją odnowić/wyczyścić zabrudzenia, auto marki bmw (chociaż nie wiem czy ma to jakiś znaczenie) skóra jest jasna i już widać że trochę zniszczona jakie środki polecacie ?

Osobiscie polecam preparaty firmy Colourlock, zabrudzenia są dosyć mocne, więc w cleaner raczej w wersji strong bym celował. Są gotowe zestawy ze szczotką, mikrofibrą, cleanerem (strong lub soft) + preparat konserwujący.
    zielonek
    Aktywny

Auto: P 206

02 Sty 2018, 13:05

Kosmetyki są ważne, ale pamiętaj też, żeby używać miękkich gąbek lub mikrofibry, bo inaczej pupka zbita i porysujesz lakier :no:
    osobiście kupuję kosmetyki samochodowe na Emso Chem, bo mają dobre ceny, a i wydajność, i jakość w porządku, więc czego chcieć więcej.
    Mich342
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 09 1983
    Przebieg/rok: >50tys. km
    Auto: Audi A6
    Skrzynia biegów: Automatyczna

06 Kwi 2018, 10:44

Jasne, że to czym nakładamy i jak rozprowadzamy dane kosmetyki jest bardzo istotne, polecam zaopatrzyć się w zestaw dobrych ściereczek aby nie porysować lakieru czy kokpitu wewnątrz auta.
    DeceAuto
    Nowicjusz

Auto: Audi A6
    Silnik: 1.8T
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Sedan/Limuzyna

07 Sie 2018, 20:07

Jakie preparaty teraz moglibyście mi polecić? Słyszałem, że kosmetyki od ProElite są dobre. Czy ktoś, kto miał z nimi styczność, mógłby wypowiedzieć się na ich temat?
    mayczak
    Nowicjusz

23 Sie 2018, 10:53

Detailing to dziedzina, która mocno się rozwija. Można powiedzieć, że w sklepach, które oferuja takie kosmetyki zatrudniani są pracownicy z dużym doświadczeniem. Mimo, że w Polsce nie ma wielu osób, które zajmują sie profesjonalnie car detailingiem i dysponują kilkuset produktami dla klientów, to faktycznie widać, że z miesiąca na miesiac powstaje wiele firm, które zajmują się mniej lub bardziej profesjonalnie kosmetyką samochodową.
    Martynaxx
    Nowicjusz

07 Wrz 2018, 10:03

Chodzi przede wszystkim o to aby wraz z odpowiednimi kosmetykami, w parze szła także jakość wykonania całego detailingu, wiem bo akurat to jest naszą specjalizacją. Liczy się profesjonalne podejście do każdego auta osobno.
    SpaCar
    Początkujący

Auto: Peugeot 407
    Silnik: 2.0 HDI
    Typ: Kombi

12 Lip 2019, 22:27

czesc, ja osobiscie skonczylem z preparatami jak autofrog czy coś podobnego, zacząłem kupowac osobne preparaty do felg, osobne do lakieru, osobne do skóry itd itd. mogę polecić spoko strone gdzie mają fajne ceny , mozna zalapac sie na jakis rabat przy wiekszych ilosciach, produkty sa markowe . z mojej strony kozak, udalo mi sie przywrocic naturalny kolor
    Ostatnio edytowany przez Kao 12 Lip 2019, 22:40, edytowano w sumie 2 razy
    Powód: regulamin IV.4.e
    marcel92
    Nowicjusz