Kosmetyki samochodowe

15 Wrz 2016, 13:07

Back2Black to chyba najlepsza marka z jaką się spotkałem.
Odniosę się do tego co wcześniej pojawiło się w wypowiedziach. Podobnie jak część użytkowników, nigdy nie kupiłbym profesjonalnych kosmetyków w zwykłym markecie.
I szkoda pieniędzy i doświadczenia.
Levan
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Sosnowiec
Prawo jazdy: 17 03 2000
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: AUDI A6
Silnik: 2.0TDI
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Rok produkcji: 2013

30 Wrz 2016, 13:34

zobacz sobie w ofercie Ecomyjni co mają, my stamtąd od dawna kupujemy kosmetyki do pielęgnacji samochodu wlaśnie [reklama]
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 01 Paź 2016, 17:23, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
alizee
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 04 05 1980
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: BMW
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

16 Paź 2016, 11:57

Ciekawe i dość dobre kosmetyki samochodowe znalazłem na sklepie internetowym e-chemia. Powiem szczerze, zaskoczyła mnie jakość preparatów i ceny niższe od marek dostępnych w sklepach. Polecam
arekproll
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 01 09 1995
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: audia4
Silnik: 1,9TDI
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2010

19 Paź 2016, 06:05

Koledzy i koleżanki, osobiscie nie znam chemii Back2Black więc się nie odniosę do tej marki. Ja używam kompletu chemii z ProElite, piany, wosku i kosmetyków, polecił mi kolega z myjni który u siebie używa ich chemii, jest ok, a nawet bardziej niz ok, dobra profesjonalna chemia w normalnych cenach. Troche cieżko kupić ProElita bo nie ma ich na stacjach, ale widziałem że są juz reklamy w necie to pewnie dostępnosc sie poprawi. Warto spróbować nowej rzeczy, polecam
lemonek18
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 13 01 1995
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Ford Mondeo MK IV
Silnik: 2,0
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2010

19 Paź 2016, 11:18

back2black to nie marka tylko środek od ShinyGarage :wink:
zielonek
Aktywny
 
Posty: 490
Auto: P 206

20 Paź 2016, 14:19

ProElite kupisz bez problemu kontaktując się z przedstawicielami firmy telefony masz na stronie internetowej. Szybko odpowiadają a i cenowo jest ok
Andr78
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 06 06 2000
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Ford Focus
Silnik: 1.5
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2016
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    GT - komfort i sportowe osiągi - lista TOP 5
    Sportowe dwudrzwiowe coupe klasy premium to segment, który nie poddaje się chwilowej modzie. Samochody te od lat zapewniają użytkownikowi nie tylko sportowe osiągi, ale również komfortowe warunki podróży. ...
    BMW Concept CS 2007
    BMW Concept CS to wizja czterodrzwiowego samochodu, który łączy w sobie prestiż luksusowego Gran Turismo z fascynującym urokiem sportowego samochodu o wysokich osiągach. Ekspresyjny design, wyselekcjonowane materiały ...

20 Paź 2016, 14:23

A ja na początku używałam wosku do samochodu, szczerze nie pamietam już firmy bo po dwóch użyciach wywaliłam, a to dlatego że wosk na plastikowych czarnych elementach pozostawiał jasne przebarwienia, oczywiście że omijałam te elementy, ale czasem gdzieś się przetarło przypadkiem, teraz używam tylko szamponu sonax xtreme i jest bardzo dobry, oraz mniej roboty niż przy woskowaniu :D

Edit:dodam że te przebarwienia które powstały w wyniku użycia tego wosku, do tej pory sie nie zmyły
karolina1994
Nowicjusz
 
Posty: 28
Prawo jazdy: 16 12 2015
Auto: Renault Laguna II
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

21 Paź 2016, 11:51

Spróbuj przetrzeć zderzak preparatem o nazwie IPA, przeznaczony jest do odtłuszczania powierzchni i usuwania wosku. Koszt to około 15 zł więc nie majątek a pozbędziesz się uporczywego osadu :)
zielonek
Aktywny
 
Posty: 490
Auto: P 206

04 Lis 2016, 19:27

Właśnie dlatego musisz uważać na niektóre środki. Na przyszłość powiem Tobie, że wiele środków do czyszczenia felg (zwłaszcza te które pienią się na czerwono) potrafią zmatowić szkło a środki do czyszczenia silnika źle działają na uszczelki i gumowe części oraz przewody. A zderzaki możesz potraktować czernidłem jeśli oryginalnie były czarne.
dudek600
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 41
Zdjęcia: 8
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 11 04 2011
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Astra G/Audi A4 B5
Silnik: 1.6 101 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

18 Lis 2016, 08:58

Ja polecam preparat AC Felga. Jest on antykorozyjny, zabezpiecza czyszczoną powierzchnię przed korodowaniem. Zalecany jest szczególnie do felg ze stopów lekkich (alufelgi), obręczy stalowych lakierowanych oraz kołpaków metalowych. Tani. Kosztował coś koło 7 zł. Kupiłem go już dość dawno w sieci w sklepie, chyba nazywał się chemia lub e-chemia? Niczego lepszego nie znam.
pawelmakowski
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 07 05 1990
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: audi A3
Silnik: 1,9 TDI
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

18 Lis 2016, 10:52

A próbowaliście preparatu o nazwie RedNox barwi na czerwono po krótkim czasie,nie jak ko nkurencyjne "krwawe felgi" a moim zdaniem robotę wykonuje perfekcyjnie, no i nie ma obawy o naruszenie szyb czy lamp bo jest zadaniem środkiem . Polecam do spróbowania
Andr78
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 06 06 2000
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Ford Focus
Silnik: 1.5
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2016

28 Lis 2016, 11:09

Myślałęm że jak przejrze ten wątek to mi się rozjaśni, ale propozycji tyle że mam jeszcze większy mętlik :P
nambro
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 12
Auto: suzuki

29 Lis 2016, 13:49

nambro napisał(a):Myślałęm że jak przejrze ten wątek to mi się rozjaśni, ale propozycji tyle że mam jeszcze większy mętlik
Ha ha... najlepiej załóż osobny temat i napisz czego potrzebujesz lub co chcesz zrobić wtedy jest łatwiej doradzić i coś wybrać biorąc takie wskazówki pod uwagę. Dla Ciebie może sprawdzić się jedno, a dla innego coś zupełnie innego.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

30 Lis 2016, 15:49

A czy ktoś z Was używał płynów Wesco? Kumpel poleca mi pasty...
Sqza
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 16 07 1989
Przebieg/rok: 9tys. km
Auto: Opel Astra
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2006

20 Gru 2016, 14:16

Ja kupuję w Proelite.pl już jakiś dłuższy czas i jestem zadowolony. Kosmetyki są różnordne i przede wszystkim wydajne. Więc przy jednym zakupie można bez problemu utrzymywać samochód w czystości przez dłuższy zcas.
kajteqwim
Nowicjusz
 
Posty: 25
Prawo jazdy: 03 02 1987
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: wv bora
Silnik: 1.9SDI
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005