Kredyt za samochód - warto?

22 Lip 2015, 11:35

Zależy na jakich warunkach kredyt. Ja szczerze polecam z dotacją 600 zł przy współpracy z J&J Group. Podpisując umową na 8 lat, firma pokrywa całą wartość auta, klientowi nawet zostaje parę gorszy, bo często raty są niższe niż 600 zł.
Malz85
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: Skoda Fabia 1.2
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

10 Sie 2015, 10:59

Lepszy jest leasing ale jeżeli nie możesz wziąć leasingu to polecam sprawdzić ekredytowymarket.pl tutaj znajdziesz dużo ofert kredytów samochodowych.
popiec
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 18 04 1990
Auto: audi s3

14 Sie 2015, 12:41

Często bardziej korzystny okazuje się kredyt, szczególnie że teraz banki oferują bardzo niskie oprocentowanie. Oferty różnych banków odnośnie kredytów samochodowych można szybko sprawdzić w jednym miejscu na http://www.terve.pl/kredyty/kredyty-samochodowe
Magikk
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 18- 1- 0
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Astra H
Silnik: 1,7 Tdi
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

14 Paź 2015, 18:47

Nie mamy gotówki, nie interesuje nas leasing to pozostaje kredyt. Wybieramy najlepszy [link do Sprzedajemy wygasł] przez symulacje spłat. Mamy na raty to korzystajmy. :}
Marek99
Początkujący
 
Posty: 151

05 Lis 2015, 12:31

Ja np korzystałam z usług na wonga i myślę, że można się zastanowić nad ich ofertą. Jak dla mnie warto. Pozdrawiam :)
Maracelinaa
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 02 02 1978
Auto: Audi A4

28 Gru 2015, 15:20

Niestety, nie lubię kredytów, ale jak ktoś nie ma firmy do nie weźmie auta na leasing...
mamakizio
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 05 02 2017
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Golf IV

28 Lut 2016, 16:51

Kredytów nigdy nie warto brać, tylko czasami trzeba. Wtedy bierzemy tam, gdzie mamy niskie RRSO. Nie patrzymy na 0% czy niskie oprocentowanie, ale także na koszty + ewentualne odsetki.
Pistolecik
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 88

01 Mar 2016, 17:01

Przy kredytach celowych masz zabezpieczenie, więc wychodzi to w miarę tanio - cały koszt kredytu jest niewielki. Tylko część banków ma w ofercie samochodówki, ja miałem kredyt w ramach tej oferty - https://www.ideabank.pl/kredyt-samochodowy Nie patrzcie wyłącznie na oprocentowanie, duże znaczenie mają jeszcze obowiązkowe zabezpieczenia. No i jeszcze kwestia procedur.
kierowiec
Początkujący
 
Posty: 116
Miejscowość: czewa

22 Maj 2016, 20:29

To fakt, oprocentowanie to nie wszystko, chociaz tutaj jest całkiem niezłe. U mnie na przykład był problem z tym, że prowadzę działalność gospodarczą, nie mam dużego stażu, więc banki już na dzień dobry mi dziękowały ;) W idea banku się udało, wystarczyły 3 miesiące prowadzenia firmy.
jakataka
Nowicjusz
 
Posty: 35
Miejscowość: 3miasto

22 Cze 2016, 18:37

Generalnie nie mam zaufania do banków.zawiodłam się raz i jakoś zraziłam się. niestety. Był czas, ze korzystałam z ofert kredytowych różnych banków. Nie były to jakieś wielkie kwoty, ale jeden jedyny raz spóźniłam sie z ratą z powodów rodzinnych. Każdemu przecież może sie zdarzyć, ale bank nie miał nade mną litości i obciążył mnie sporymi odsetkami. Teraz zastanawiam się nad kredytem samochodowym w Kredyt123, bo słyszalam od koleżanki z pracy, ze grają na uczciwych zasadach...
soll
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: NIE MAM

23 Cze 2016, 12:23

Kredyty samochodowe to super rozwiązanie np. BGŻ BNP PARIBAS z oprocentowaniem 3,99%.
ikwiecien
Obserwowany
 
Posty: 1
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 10 2008
Auto: Opel

21 Lip 2016, 21:19

Ja myślę, że pożyczka to dużo lepsza forma niż kupienia auta w leasingu. Jeśli dalej szukasz finansowania, to sprawdź ofertę firmy o nazwie Kredyt123. Oferują kredytowanie do 150 tys zł, niskie oprocentowanie + decyzję w nawet 5 minut. Kredytują nawet koszty ubezpieczenia, jeśli sobie tego zażyczysz. Wiem, bo sama się rozeznawałam w możliwościach, czytając na ich stronie internetowej.
kodex
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Opel Astra

28 Wrz 2016, 14:00

Lepiej wziąć pożyczkę i kupić lepsze auto, niż jakieś padło za tysiaka. Ja pożyczałem z JanVestu, tam akurat dają pieniądze pod zastaw nieruchomości. Odsetki są porównywalne do tych w banku, pieniądze po 5 dniach na koncie. No i nie sprawdzają w BIK.
hansolo
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 04 07 1994
Auto: volvo v70
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

19 Lip 2017, 14:41

Myślę o zakupie nowego samochodu dla mojej żony, chcę wziąć kredyt. Myślę, że to jest jednak dobra opcja, jeśli nie mam wystarczająco pieniędzy. Byłem kilka dni temu u doradcy finansowego po porady. Po wizycie, pomyślałem i sprawdziłem różne oferty banków na taki właśnie kredyt samochodowy. Wybrałem kredyt w Alior Banku. Teraz jestem w trakcie poszukiwania dobrego Audi. Ta strona pomogła mi podjąć słuszną decyzję, czy wziąć kredyt.
Kamil23
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 09 02 2001
Auto: Nie mam

24 Sie 2017, 16:22

Pytanie o tyle dziwne, że jeśli ktoś nie potrzebuje/nie musi to nie bierze kredytu. Kredyt na pewno jest dobrym rozwiązaniem jak ktoś wie, że ma stałą pracę, a nie chce odkładać przez 4 czy 5 lat. Obecnie w takich miejscach jak Inbank mozna wziąć bardzo tani kredyt całkowicie online, bez konieczności nawet zakładania konta, a to ogromna zaleta.
DooD
Nowicjusz
 
Posty: 29
Prawo jazdy: 19 08 1988
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat Toledo
Silnik: 1,8 20V
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna