Lusterka

Lusterka

19 Kwi 2009, 16:14

Witam
Chciałam poprosić o radę na temat wymiany lusterek, a mianowicie:
Mam seata arosę który ma bardzo małe lusterka a wiec dla własnego bezpieczeństwa i wygody postanowiłam wymienić te lusterka na inne .
No własnie i tutaj zaczya sie problem na jakie?
Z tego co pamietam z kursu jazdy clio ma dosyć duże te lusterka
A może jakieś inne propozycje?
Z góry dziękuję
ciderwoman
Nowicjusz

Re: Lusterka

19 Kwi 2009, 20:18

Jeżeli są to lusterka ustawiane elektrycznie to radze dobrać takie aby szło je zamontować do drzwi auta a jeśli manualne to musisz wziąść pod uwage ,ze nie będzie można ich ustawiać (regulować) i proponuje popatrzeć na lusterka od innego modelu Seata.
piotrpz87
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zniżki na ubezpieczenie OC samochodu - jak je zdobyć? Zniżki na ubezpieczenie OC samochodu - jak je zdobyć?
    Zakłady ubezpieczeń przy kalkulacji ceny ubezpieczenia OC biorą pod uwagę wiele czynników. To od nich uzależnione jest to, ile zapłacisz za OC. Jednym z ważniejszych czynników, jakie mają znaczenie, są zniżki ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•