"Małe" auto z charakterem. +/- 30000 PLN

05 Kwi 2018, 20:10

Cześć ! Otóż zwracam się dzisiaj do Was z ogromną prośbą odnośnie pomocy przy wyborze drugiego auta, które mam zamiar i nadzieję użytkować bardzo długo, ile ono lub ja będę w stanie :D Jak to "baba" super i konkretnie na autach się nie znam. Lecz pragnę dokonać słusznego i mądrego wyboru. Ok,ok już bez zbędnego biadolenia przechodzę do konkretów...

- Szukam niezbyt dużego auta, coś gabarytowo Corsa, Swift, Mini itp.

- Najlepiej 3d. wersje nadwozia

- Budżet 30tyś. PLN

- Napęd najlepiej na przednią oś... Proszę się nie śmiać ale ponoć bezpieczniejsze :D

- Planuję do auta założenie instalacji gazowej, więc prosiła bym o propozycje aut z silnikami odpowiednimi pod ten plan oraz by koszt tej instalacji nie był w granicy 6 tyś i więcej...

- Kierowcą rajdowym nie jestem i nie będę, ale chociaż poudaję :P Więc raczej rozglądam się za np. Corsą OPC itp. Ah, bardzo lubię ten sportowy dzwięk silnika - oczywiście nie każdy fabryczny jest takowy jednak jeżeli ktoś ma pojęcie ogromnie proszę o wskazówki odnośnie ewentualności "modyfikacji" układu wydechowego (jak wspomniałam chodzi mi jedynie o wydzwięk).

- Ponoć łańcuch rozrządu jest o stokroć lepszą opcją od paska , tutaj nie mam wiedzy więc co do tego zdaje się na Was moi drodzy.

- Auto ma głównie służyć dojazdom na uczelnię, codzienne życie studentki. Minimum 120 km dziennie będzie się bujało.

- Nie zależy mi na jakichś super udogodnieniach, jednak jak to baba, ola Boga i to w mieście przydałyby się choć tylne czujniki parkowania :D I w sumie klimatyzacja też :D

- Co do lokalizacji, cała Polska. Jakoś się dokolebotam z tego Wrocławia.

- Rocznikowo, plus minus 2010+ ...

Nic więcej obecnie nie przychodzi mi do głowy z informacji, jeżeli takowe będą potrzebne proszę o pytanie. Dziękuję z góry wszystkim za pomoc oraz poświęcony czas. Pozdrawiam serdecznie ! Patrycja.
RudyDziczek
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 29 05 2014
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Seat Arosa
Silnik: 1,4 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nowy Duster 2018: w 100% zmieniony design nadwozia
    Wszystkie zewnętrzne elementy zostały przeprojektowane i zyskały bardziej wyraziste kształty, które podkreślają siłę charakteru auta. Wnętrze Nowego Dustera oferuje wyższy poziom komfortu bez kompromisów. Zdecydowanie ...